Czy sprzedaż hurtowa to dobra ścieżka dla marki modowej?

Aneta Yvette

Gdzie najczęściej robimy zakupy? Polacy najchętniej wybierają galerie handlowe i znane, niewielkie butiki. Marka Yvette pokazuje, że kupowanie unikalnej odzieży nie musi wiązać się z wielogodzinnymi wyprawami do centrum handlowego, a może być szybkie i wygodne. W rozmowie z właścicielką marki- Panią Anetą Yvette porozmawiamy o technicznej stronie ubraniowego biznesu.

Co wyróżnia Yvette na tle innych marek modowych?

Fakt, że każdy znajdzie u nas coś dla siebie- zarówno klient indywidualny jak i hurtownik. Jako Yvette działamy głównie online, a strona, którą tworzymy dostosowuje się do potrzeb zakupów, jest przejrzysta i bardzo intuicyjna. Jesteśmy firmą transparentną, z jasną ofertą, wymaganiami oraz warunkami współpracy. Najlepsza jakość ubrań, szybkie międzynarodowe wysyłki, świetny kontakt z klientami i wygodny panel dla hurtownika sprawiają, że Yvette jest rozpoznawalna na rynku odzieży hurtowej. Nie faworyzujemy żadnego z typów klientów- wszyscy są dla nas tak samo ważni, niezależnie od tego, jak dużo kupią.

Jak hurt przekłada się na ceny?

Oczywiście ideą hurtu jest niższa cena za większą ilość zakupów. W Yvette hurt łączy się z detalem. Sami jesteśmy producentem naszych produktów- dzięki temu ceny nawet za pojedyncze sztuki są niezwykle atrakcyjne. Wymyślamy, dobieramy materiały i szyjemy nasze kolekcje w 100% w Polsce. Klienci, którzy współpracują z nami od lat doceniają korzystne warunki i benefity, jakie oferujemy. By otrzymać pełną ofertę cen hurtowych należy zarejestrować się na naszej stronie.

Czy w innych sklepach oraz butikach można znaleźć ubrania Pani marki?

Współpracujemy z butikami odzieżowymi, sklepami internetowymi i stacjonarnymi w Polsce i za granicą. Nasi klienci pozycjonują się jako sklepy z wysokiej jakości odzieżą damską. Uważam, że takie długoterminowe współprace są siłą Yvette- klienci znają naszą markę, wracają do ulubionych produktów, ale nie muszą się ograniczać do jednego sklepu czy miasta. Ubrania Yvette są dostępne w całej Polsce i wielu krajach Europy- myślę, że niewiele firm, które są tak świeże na rynku jak my mają podobne możliwości pokazania i promowania produktów na szeroką skalę.

W jaki sposób można zostać partnerem Yvette?

Wystarczy założyć konto firmowe na naszej stronie, zajmuje to tylko kilka minut. Po wypełnieniu formularza w ciągu 48 godzin weryfikujemy konto hurtownika. Po takim procesie uzyskuje się dostęp do naszej hurtowni online, z niższymi cenami dla zarejestrowanych klientów. Warunkiem do rejestracji konta hurtownika jest prowadzenie zarejestrowanej i aktywnej działalności gospodarczej związanej ze sprzedażą odzieży.

Co jeszcze można zyskać stając się partnerem handlowym Pani marki?

Oprócz dostępu do całej oferty hurtowej oferujemy również wgląd do produktów z przedpremierowych kolekcji, pierwszeństwo do składania zamówień oraz zgodę na wykorzystywanie zdjęć produktowych. Zapewniamy też dostawę na terenie całej Europy, a także bezpieczne płatności i szyfrowane połączenia. Nowe serie ubrań wypuszczamy co 2/3 tygodnie, dzięki czemu nasi hurtownicy mogą liczyć na świeże projekty z najlepszą możliwą jakością. To sprawia, że grono zadowolonych klientów ciągle się powiększa, a my rozbudowujemy sieć kontaktów i renomę naszej marki Yvette.

Rozmowa z Kamilą Kowalską

Aneta Yvette

Założycielka i właścicielka marki modowej Yvette obecnej na polskim rynku od 2018 roku. W branży fashion działa nieprzerwanie od ponad 25 lat. Aneta Yvette wraz z zespołem poprzez ubrania kreuje wizerunek silnej, nowoczesnej kobiety świadomej własnych wartości. Zdeterminowana, autentyczna i pełna pasji- taka jest zarówno zawodowo, jak i prywatnie.

Zobacz także:

Klasyka z nutką nowoczesności – czyli letnie hity sprzedażowe od marki Yvette.

Wiosenno – Letni Hit. Nowy kombinezon od marki Yvette

Share