Czy warto wymienić szybkę w smartfonie?

Pęknięta szybka w smartfonie może przysparzać wielu problemów podczas jego użytkowania, a często wręcz uniemożliwia korzystanie z niego. Dodatkowo wygląda to nieestetycznie. Czy w takiej sytuacji możliwa jest wymiana samej szybki czy całego wyświetlacz? I czy jest to bezpieczne? Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na ten temat koniecznie przeczytaj ten artykuł.

Dlaczego warto wymienić zbitą szybkę w smartfonie

Zbita szybka w telefonie to zmora wielu osób posiadających smartfony. Pęknięta szybka jest przede wszystkim wizualnie nieestetyczna oraz może utrudniać prawidłowe użytkowanie telefonu. Należy jednak pamiętać, że jeśli pęknięcie powoduje problemy z dotykiem, przez co niektóre funkcje telefonu mogą działać nieprawidłowo, to najprawdopodobniej wymienić trzeba będzie cały wyświetlacz. Dodatkowo w miejscu pęknięcia mogą pojawiać się pasy lub plamy, które znacznie utrudniają widoczność, a tym samym komfort użytkowania takiego telefonu. Jeśli jednak wszystko działa poprawnie, to w takim wypadku można zdecydować się na wymianę samej szybki, zwłaszcza w wysokiej klasy telefonach takich jak Iphone firmy Apple.

Czy warto wymienić szybkę w smartfonie

W jaki sposób można dokonać wymiany samej szybki Iphone 12 pro i czy jest to bezpieczne?

Wymianę zbitej szybki możesz zamówić przez internet. Wymiana szybki iPhone 12 pro odbywa się na zasadzie wysyłki i dokonywana jest zaledwie w ciągu 24 godzin. To bardzo komfortowa i prosta opcja, która pozwoli Ci na szybką i sprawną wymianę zbitej szybki, bez konieczności pozostawiania na długi czas swojego telefonu w serwisie. Ale czy jest to bezpieczne? Zdecydowanie tak. Wszystkie części są dokładnie przetestowane, dobrze sprawdzone i w stu procentach sprawne. Usługa wymiany samej szybki pozwala zachować oryginalny wyświetlacz. Wymiana dokonywana jest metodą fabryczną, dzięki czemu wszystko jest perfekcyjnie dopasowane. Po wymianie każdej części i tak samo szybki, każde urządzenie jest dokładnie testowane.

W ten sposób masz pewność, że usługa wykonana została prawidłowo, a telefon działa jak przedtem. Musisz jednak wiedzieć, że jeśli Twój wyświetlacz jest rozlany lub ma uszkodzony dotyk, to nie wystarczy wymiana szybki, ale w takim przypadku trzeba wymienić cały wyświetlacz. W takiej sytuacji możesz zamówić inną usługę, która obejmie wymianę całego wyświetlacza. Niezależnie czy musisz wymienić tylko szybkę czy cały wyświetlacz, korzystając z naszych usług masz pewność, że Twój sprzęt wróci do Ciebie naprawiony i w pełni sprawny zaledwie w ciągu dwudziestu czterech godzin.

Artykuł sponsorowany

Share

Podziel się swoją opinią

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koniecznie przeczytaj!
Niezależnie od kierunki podróży czy sposobu wypoczynku są produkty, które…