David Beckham dla H&M

 Już sam fakt, że najnowszą kolekcję męskiej bielizny popularnej sieciówki promuje jeden z najbardziej znanych i najprzystojniejszych piłkarzy świata powoduje, że mamy ochotę (i mowa tu zapewne nie tylko o kobietach) się z nią bliżej zapoznać. Sprawdźcie więc, jakie fasony David Beckham tym razem sygnuje swoim nazwiskiem!

     David Beckham (1) David Beckham (2)   

38-letnia gwiazda footballu rozpoczęła współpracę ze szwedzką sieciówką w lutym 2012 roku i póki co nie zanosi się na jej rychłe zakończenie, bowiem wzbudziła zainteresowanie wielu klientów na całym świecie.

David Beckham (3)

Nic dziwnego – zdjęcia ogląda się z nieskrywaną przyjemnością, a wysportowana i dobrze zbudowana sylwetka piłkarza, na której ubrania świetnie się prezentują, zachęca do zakupów!

David Beckham (4)

Tło zdjęć do najnowszej sesji stanowi utrzymana w chłodnych barwach, wykafelkowana szatnia usytuowana w londyńskim East Endzie. Miejsce to zrobiło piłkarzu spore wrażenie i przywołało na myśl powrót do korzeni. David pozuje w dresowych spodniach od piżamy, luźnych szortach, bokserkach czy prostych, dżersejowych T-shirtach. Jak sam podkreśla, uwielbia ubrania w sportowym stylu, dlatego też dobrze się w nich czuje i zamierza je nosić przez cały nadchodzący sezon. W kolorystyce dominują odcienie bieli, czerni i szarości.

David Beckham (5)

Kolekcja David Beckham Bodywear for H&M dostępna jest zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i internetowych od 22 sierpnia.

Ceny są dość przystępne i wahają się w granicach 59,90 zł. (T-shirt, bokserki) – 129,90 zł. (spodnie od piżamy czy 3-pak bokserek).

 

Justyna Witkowska

 

 

 

Zdjęcia pochodzą ze stron: www.hm.com/pl, www.thefashionisto.com

 

Share