Deep phyto peeling: zabieg głęboko złuszczający skórę

Deep phyto peeling

Zastanawiasz się, jak wygładzić i odżywić skórę? Szukasz zabiegu, który pomoże Ci w walce z trądzikiem, przebarwieniami lub innymi problemami skórnymi? W takim razie umów się na deep phyto peeling!

Proponowana terapia pomaga w odbudowie warstwy kreatyny w naskórku. Dodatkowo wspiera wszystkie procesy fizjologiczne zachodzące w skórze. Zabieg deep phyto peeling pobudza produkcję elastyny i kolagenu, jednocześnie skutecznie złuszcza martwy naskórek. Sprawdź, dlaczego warto z niego skorzystać!

Dlaczego warto umówić się na deep phyto peeling?

Zastanawiasz się, dla kogo skierowany jest deep phyto peeling? Proponowana metoda przynosi świetne efekty w przypadku tłustej lub matowej skóry. Skutecznie zmniejsza rozszerzone pory. Może również pomóc w przypadku torbieli, prosaków, nadmiernego rogowacenia przymieszkowego. Wspomniany zabieg wspaniale wyrównuje koloryt skóry i łagodzi oznaki przedwczesnego starzenia. Niektóre osoby stosują go na cellulit, rozstępy, a także różnego rodzaju blizny.

Deep phyto peeling to naturalny, sprawdzony zabieg regenerujący skórę. Wykorzystuje mieszankę czystych ziół pochodzących z gór Troodos na Cyprze, doskonale zbilansowaną kwasem salicylowym i glikolowym. Wspomniany system rewitalizacji skóry został opracowany przez dermatologów we współpracy z biologami, chemikami i innymi specjalistami.

Naturalna mieszanka ziół jest bogata w cenne białka, witaminy, węglowodany i enzymy. Nie zawiera materiałów ściernych, sztucznych substancji i niebezpiecznych związków chemicznych. Mikrocząsteczki skutecznie usuwają martwy naskórek, ułatwiając wchłanianie składników odżywczych. Proponowany zabieg przynosi długotrwałe i doskonałe rezultaty.

Zabieg deep phyto peeling: innowacyjna terapia skóry

Produkty nie zawierają składników pochodzenia zwierzęcego. Surowce dostarczane są przez sprawdzone firmy europejskie. Z kolei wyjątkowa mieszanka ziół pochodzi z nieskażonych gór cypryjskich. Proces produkcyjny jest zgodny z normami europejskimi i ISO 9001. Kosmetyki podlegają rygorystycznym testom klinicznym i laboratoryjnym. Kremowe produkty nie zawierają nadtlenku wodoru. Zabieg polecany jest osobom z trądzikiem i zmianami ropnymi. Wspaniale rozświetli skórę, jednocześnie złagodzi blizny i zmarszczki.

Zabieg deep phyto peeling słynie z właściwości leczniczych, regenerujących i kojących. Efekty można zobaczyć po 1-3 tygodniach, kiedy skóra w pełni się zregeneruje. Jeśli chcesz rozświetlić i odświeżyć cerę, możesz umówić się na jednorazowy zabieg. Niektórzy specjaliści proponują intensywną serię 3-5 zabiegów, przeprowadzanych co 24 godziny. Takie rozwiązanie zapewnia spektakularne rezultaty.

Jak przygotować się do zabiegu?

Pamiętaj, by tydzień przed zabiegiem przerwać ewentualnie stosowanie leków i kosmetyków zawierających retinol lub witaminę A. W tym czasie zrezygnuj też z elektrolizy i depilacji laserowej, woskiem i kremem. Unikaj również ekspozycji na słońce. Powstrzymaj się od botoksu, wypełniaczy skórnych i peelingów.

Przygotowaliśmy też garść wskazówek, jak postępować w dniu zabiegu. Nie stosuj produktów z nadtlenkiem benzoilu, alfa-hydroksykwasami i beta-hydroksykwasami. Zrezygnuj również  z kosmetyków złuszczających, które mogą podrażniać lub wysuszać skórę.

Artykuł sponsorowany

Share