Delsey Paris na Gali Moda&Sukces

12 grudnia, w stołecznej 19 Dzielnicy, odbyły się 1 urodziny magazynu Moda&Sukces. Podczas Gali zostały wręczone nagrody w kategorii najlepszego Stylisty, Projektanta, Atelier i Stylizacje roku 2014. Dorotę Williams redakcja wyróżniła nagrodą specjalną, która otrzymała walizkę francuskiej marki Delsey Paris. Upominek wręczyła Anna Baj, wyłączny dystrybutor marki na Polskę.

Anna Baj (Delsey Paris) i Dorota Williams
Tego wieczoru nagrody odebrali projektant Tomasz Olejniczak (Tomaotomo) za Atelier roku, Konrad Fado w kategorii Stylista, Gosia Strojek – Projektant Roku, oraz Ilona Felicjańska za Stylizacje roku.

Anna Piszczałka_Konrad fado_Ilona Felicjańska

Marka Delsey Paris od początku powstania stawia nie tylko na funkcjonalność i najwyższą jakość, ale również na styl i design. Walizka z kolekcji Chatelet to nasz flagowy model, spełnia oczekiwania osób, które mają wysublimowane gusta, cenią sobie komfort i luksus. To była przyjemność wręczyć nagrodę właśnie Pani Dorocie Williams, którą cenię za kreatywność i niesztampowe pomysły” – powiedziała Anna Baj, wyłączny dystrybutor marki Delsey Paris na Polskę.

Anna Piszczałka_Dagmara Solińska_Anna Baj (Delsey Paris)

Na Gali pojawili się m.in. modelka Anna Piszczałka i DJ Adamus. Galę poprowadzili Dagmara Solińska, oraz Jarosław Milner.

Anna PiszczałkaDJ Adamus

fot. Andrzej Sałkiewicz ITSnews

Share