Jeśli w sukni ślubnej szukasz czegoś oryginalnego i niestandardowego, chcesz podkreślić swoją kobiecość to najnowsza kolekcja Atelier Desirer jest dla Ciebie! Kolekcja „Desirer 2015” została zaprojektowana i stworzona przez warszawską projektantkę Sylwię Kopczyńską.

Jako pierwsi prezentujemy kolekcję Desirer 2015!

Zapraszamy na Polską premierę!

Kolekcja Desirer 2015 to zmysłowe, subtelne suknie ślubne, które podkreślają kobiecą sylwetkę. Suknie na pierwszy rzut oka wydają się bardzo delikatne, jednak dzięki odpowiedniej fakturze nie potrzebują ozdób. Suknie same w sobie idealnie eksponują kobiece piękno. I wcale nie trzeba mieć figury modelki, aby Pan Młody oszalał z zachwytu! To niewątpliwie zasługa projektantki Sylwii Kopczyńskiej, która ma niesamowity zmysł do tworzenia sukni ślubnych, które wychodzą poza standardy! Projektantka słucha klientek, śledzi nowości, ale i sama wyznacza trendy!
W kolekcji jest 40 modeli, w których odnajdziemy suknie z wykorzystaniem m.in tiulu, koronki francuskiej czy gipury. Czyli można wybrać między lekkością, a wykwintnością.
Linia Desirer 2015, to mix fasonów, połączenie standardów z nowoczesnością, szczególnie zaskakujący jest model LAOISE, który charakteryzuje się szeroką spódnica i koszulką z rękawkiem ¾ i z rozcięciem na plecach. W modelu SHONA, delikatnie prześwitujący materiał nadaje zmysłowości i kobiecości, w subtelny ale nie wyzywający sposób. Suknie niewątpliwie ukrywają centymetry w biodrach, podkreślają talię i biust.
Projektanta, zaznacza że każdy model, można dowolnie zmieniać na życzenie klientki. Suknię z dołem tiulowym, można zamienić na suknie z dołem ruchomym, odpinanym. Suknię z gorsetem w serce, czy odkrytymi ramionami, może dodatkowa mieć dopasowaną koronkowa górę, zarówno z koronki francuskiej jak i gipiury francuskiej.
Romantyczny styl, efektowne modne i nowoczesne wzory, najwyższa jakość tkanin i zmysł projektantki – tworzą jednolitą genialną całość kolekcji Desirer 2015. Suknie mają też ciekawe, nieprzypadkowe nazwy inspirowane Szkocją, Irlandią czy kulturą Celtycą.
Suknie w większości są już dostępne w Atelier Desirer. Suknie ślubne będą także do kupienia w Panna na Wydaniu w Łodzi.

Więcej modeli – wkrótce!

Desirer na Facebooku:

devinModel DEVIN

keelinModel Keelin

CATHELLAmodel CATHELLA

kayla 2kaylaModel KAYLA

 maureenModel MAUREEN

morgonModel MORGAN

owenModel OWEN

vanessaModel VANESSA

KELSImodel KELSI

DESIRER 3Model MOIRA

DESIRER 1Model RYANN

DESIRER 2 Model IDA

ANDRAModel Andra

BLAIRModel BLAIR

SHONAModel SHONA – podarunek od Boga

SHONA 3Model SHONA -podarunek od Boga

SHONA 2Model SHONA -podarunek od Boga

MELVINAModel MELVINA – przywódczyni

  MELVINA 2Model MELVINA – przywódczyni

RHONAModel RHONA

  LAOISE 2Model LAOISE – promienna dziewczyna

LAOISEModel LAOISE

  CRAGENModel CRAGEN

CATELLAModel CATELLA

AILEENModel AILEEN

Kayla czyli ślicznaModel Kayla – śliczna

MORGANModel MORGAN

Atelier Desirer

al. Jana Pawła II 45a , lok 51a,

Pasaż Muranów 1 piętro. Warszawa,

Tel. 606 731 355

Share

Podziel się swoją opinią

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koniecznie przeczytaj!
Nowa zimowa kolekcja dostępna w New Yorker!