Dlaczego lakiery hybrydowe są tak popularne?

lakiery hybrydowe

Wśród wielu różnych metod zdobienia paznokci wciąż dużą popularnością cieszy się manicure hybrydowy. Jest stosunkowo prosty do wykonania, dlatego noszą go nie tylko stałe bywalczyni gabinetów kosmetycznych, ale również panie, które robią go samodzielnie. Niezbędne są do tego lakiery hybrydowe oraz kilka akcesoriów.

  1. Jak działają lakiery hybrydowe?
  2. Lakiery hybrydowe do paznokci pełne zalet

Aby samodzielnie wykonać idealny manicure hybrydowy, trzeba nabrać wprawy i zaopatrzyć się w niezbędne produkty i akcesoria. Należą do nich nie tylko lakiery hybrydowe do paznokci, ale również lampa UV lub LED, patyczki do skórek, waciki bezpyłowe, cleaner oraz primer.

Jak działają lakiery hybrydowe?

Profesjonalne lakiery hybrydowe zapewniają trwały i efektowny manicure na kilka tygodni. Ich niekwestionowaną zaletą jest więc trwałość, która wynika z unikalnego składu każdego lakieru. W odróżnieniu od klasycznych lakierów do paznokci, ich hybrydowe odpowiedniki nie wysychają samoistnie, ale jedynie pod wpływem promieniowania wydzielanego przez lampę LED lub UV. Proces utwardzania trwa kilkadziesiąt sekund. Po nim wystarczy jedynie przetrzeć paznokcie cleanerem i można wrócić do wykonywania codziennych obowiązków.

Lakiery hybrydowe do paznokci pełne zalet

Łatwo, szybko i tanio – tak można zrobić profesjonalny manicure, wykorzystując lakiery hybrydowe Indigo. Panie, które nie chcą inwestować we własny zestaw do manicure, mogą skorzystać z profesjonalnych usług kosmetyczek, wykonujących taki zabieg w swoim salonie. Jedno jest pewne – niezależnie od tego, czy manicure zrobimy samodzielnie czy wykona go specjalistka, odpowiednio użyte lakiery do paznokci pozwolą cieszyć się idealnym wyglądem dłoni nawet do trzech tygodni. Manicure hybrydowy opiera się nawet trudnym dla dłoni obowiązkom, jak mycie naczyń czy sprzątanie. Niestraszne mu uderzenia, odpryski czy zarysowania. Pozostaje on idealny przez wiele dni i nie wymaga ciągłego poprawiania.

Warunkiem uzyskania takiego efektu jest właściwe wykonanie manicure oraz użycie odpowiednich, profesjonalnych produktów Indigo. Lakiery tej marki cieszą się ogromnym powodzeniem na rynku, głównie przez swoją konsystencję oraz wysoki stopień pigmentacji. Lakiery Indigo łatwo się rozprowadza, a podczas malowania na paznokciach nie pozostają smugi lub zacieki. Na uwagę zasługuje również kolor – intensywny, o wysokim stopniu pigmentacji sprawi, że paznokcie będą prezentować się nienagannie przez wiele dni po wykonaniu zabiegu.

Artykuł sponsorowany

Share