Dlaczego warto kupić identyfikator dla psa?

Każdy właściciel psa może potwierdzić, że mając przy sobie czworonoga świat staje się piękniejszy. Wspólne spacery to jedna z tych rzeczy, która znakomicie wpływa na samopoczucie zarówno psa jak i właściciela. Warto jednak pamiętać o tym, że każda nawet krótka przechadzka może zakończyć się niespodziewanym zwrotem akcji. Wystarczy chwila nieuwagi, by stracić z oczu swojego kompana. Ciekawość, instynktowna pogoń za dzikim zwierzęciem lub strach… okoliczności, przez które pies może się zgubić jest wiele. Jak zatem zadbać o bezpieczeństwo pupila?

Jaki identyfikator dla psa wybrać?

Jednym z najlepszych pomysłów, by psiak w przypadku zaginięcia szybciej wrócił do domu, jest przyczepiony do obroży identyfikator w formie zawieszki. Kiedy ktoś przypadkiem znajdzie Twojego czworonoga błąkającego się po ulicy, wystarczy, że rzuci okiem na dane znajdujące się identyfikatorze i natychmiast będzie wiedział komu oddać zgubę. Informacje, jakie należałoby zamieścić na tym praktycznym gadżecie to telefon do właściciela, adres oraz imię psa.

Identyfikatory dla psów

Identyfikatory dla psów (określane również jako adresówki) powinny być wytrzymałe, ale jednocześnie nie przeszkadzać zwierzakowi w codziennym funkcjonowaniu. Znakomicie pod tym względem sprawdzają się zawieszki wykonane ze stali szlachetnej, nie tylko są nośnikiem informacji, ale również pięknie wyglądają. Identyfikatory mają różne kształty, więc z łatwością wybierzesz ten, który najbardziej pasuje do Twojego czworonoga. Dla psa ciekawym rozwiązaniem może być zawieszka np. w kształcie kostki, w jednym z proponowanych kolorów – złotym, srebrnym lub w odcieniu różowego złota.

Napis na psiej adresówce grawerowany jest mechanicznie, więc nie musisz martwić się o to, że z czasem stanie się nieczytelny. Ta metoda sprawia, że grawerunek jest bardzo trwały i nie ściera się. Poza tym identyfikatory dla psów proponowane przez Dedicante można zaopatrzyć w treści na dwóch stronach zawieszki, więc na pewno zmieszczą się na niej wszystkie istotne informacje. Co ciekawe na zawieszce może pojawić się również dowolne zdjęcie, więc tym bardziej będzie wyjątkową ozdobą Twojego futrzaka.

Identyfikatory dla psów

Identyfikatory dla psów ze stali szlachetnej – dlaczego warto?

Zadbaj o komfort swojego psa zamawiając uroczy identyfikator, który niezawodnie będzie pełnił swoją funkcję. Warto wybrać zawieszkę od Dedicante, ponieważ:

  • jest wygodna – nie hałasuje i nie ciąży na szyi,
  • stanowi ciekawy akcent dekoracyjny – pięknie połyskuje, szczególnie kiedy wybierzesz wariant z cyrkoniami,
  • jest wykonana ze stali szlachetnej, która nie ciemnieje i nie uczula,
  • wygrawerowany napis jest czytelny i nie straci swojej wyrazistości .

Szukając identyfikatora dla psa kieruj się przede wszystkim jego wytrzymałością. Wykonany z wysokiej jakości materiałów, jak w przypadku zawieszek oferowanych przez Dedicante, będzie chronić Twojego psa przez wiele lat.


Komentarze

komentarze