Dni Urody i SPA oraz Biżu-Time EXPO 2015 – relacja

Masaże, depilacje pastą cukrową, makijaże i peelingi to tylko kilka zabiegów, z których można było skorzystać na IV Targach Kosmetyczno-Fryzjerskich podczas Dni Urody i SPA we Wrocławiu.

Przez dwa dni stoiska w Hali Stulecia prezentowały produkty trudno dostępne na rynku, a dzięki wydarzeniu można było je wypróbować i kupić. Nie zabrakło kosmetyków z piwa, kremów organicznych, a nawet sprzętu i wyposażenia kosmetycznego.  Dla chcących nabyć fachowej wiedzy, organizatorzy zapewnili cykl szkoleń i wykładów związanych z dbaniem o ciało, kosmetologią i medycyną, a także z reklamowaniem własnej marki. Niedziela upłynęła pod hasłem konkursów.  III Polskie Mistrzostwa Makijażu Nastolatek i konkurs Szkoły Mistrzów Dni Urody i Spa w kategorii fryzjerstwo ogłosiły laureatów. Dla odwiedzających też nie zabrakło atrakcji. Losowo wybrani zwycięzcy otrzymali podarunki i nagrody w postaci kosmetyków i produktów do stylizacji włosów.

Oprócz targów kosmetycznych drugą stronę Hali zajmowały Targi Biżuterii Biżu-Time EXPO.  Tam można było spotkać dostawców świecidełek z całej Polski.  W tym roku srebro okazało się królem i dominowało w parze z bursztynem i kamieniami szlachetnymi. Dodatkowo można było nabyć prawdziwe perły, naszyjniki z koralowca oraz kamienie szlachetne i półszlachetne.


Ewelina Predecka

Share

Podziel się swoją opinią

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koniecznie przeczytaj!
Moda na konkretne motywy powraca w nowych odsłonach po to,…