Dobry wygląd nie zna wieku – przekonuje Paulina Smaszcz-Kurzajewska

Wiara we własne siły i pozytywne nastawienie do otoczenia to podstawa dobrego życia. Nie przez przypadek ludzie sukcesu emanują pewnością siebie. A może to właśnie ona jest ich receptą na sukces? Jak ją budować? Bardzo ważna jest harmonia ducha i ciała. O tym, że nigdy nie jest za późno, by pięknie wyglądać i dobrze czuć się we własnej skórze – przekonuje Paulina Smaszcz-Kurzajewska, ambasadorka Kliniki Medycyny Estetycznej ESTELL oraz kampanii „Dobry wygląd nie zna wieku. Bądź piękna”.

Błysk w oku, wyprostowana sylwetka, pewna siebie postawa, stanowczy i konkretny głos to elementy, które przekazują światu informację, że ma do czynienia z zadowoloną z życia kobietą. Energia, pozytywne nastawienie i zdrowy wygląd sprawiają, że ludzie lubią przebywać w jej towarzystwie. Ma poczucie wewnętrznego spełnienia: jest zadowolona z tego kim jest i co robi, a do tego – co równie ważne – z tego, jak wygląda. Paulina Smaszcz-Kurzajewska stanowi budujący przykład dla kobiet dobiegających czterdziestki. Pokazuje, że warto zawalczyć o siebie, by mieć więcej energii, aby cieszyć się życiem – spełniać się zawodowo, być jeszcze lepszą partnerką dla swojego mężczyzny i pełną radości mamą.

Kobiety mają w sobie nieograniczony potencjał, są mądre, zaradne, pełne wdzięku. Marzą o tym, by wydobyć z siebie drzemiące w nich piękno – tak zewnętrzne, jak i wewnętrzne. Czasami jednak na drodze do spełnienia niepotrzebnie dostrzegają przeszkody, znajdują wymówki lub ulegają społecznym stereotypom. Na szczęście, rośnie grupa kobiet, które rozumieją, że nie warto odkładać własnych potrzeb na dalszy plan.

– Mówię głosem kobiety po czterdziestce, która czuje się dobrze ze swoim ciałem, osobowością, charakterem i doświadczeniem życiowym. Wiem kim jestem, dokąd zmierzam, czego pragnę i co odrzucam. Z upływem lat stajemy się dojrzalsze, mamy więcej do zaoferowania światu. Przemawia przez nas duża świadomość – naszych emocji, talentów, naszej kobiecości, a to czyni nas jeszcze ciekawszymi i piękniejszymi. Wiemy jak ważna jest harmonia pomiędzy tym, co w naszej głowie, a tym jak wyglądamy. Wspólnie z Kliniką ESTELL chcemy przekonywać Polki, że dobry wygląd nie zna wieku – mówi Paulina Smaszcz-Kurzajewska. I podkreśla: W Klinice ESTELL pod okiem doświadczonych specjalistów mamy szansę otrzymać to, czego potrzebujemy, czyli zdrowie i olśniewający wygląd.

Z myślą o ludziach, którzy pragną od życia więcej, chcą o siebie zadbać i czuć się wyjątkowo w każdym wieku, powstała Klinika Medycyny Estetycznej ESTELL, należąca do Centrum Medycznego ENEL-MED. Korzystając z wieloletnich doświadczeń i grona sprawdzonych ekspertów, ESTELL wychodzi naprzeciw oczekiwaniom rosnącej grupy coraz bardziej świadomych swoich potrzeb klientek i klientów. Klinika oferuje najwyższej jakości nowoczesne zabiegi poprawiające estetykę twarzy i ciała. A wszystko to w eleganckich gabinetach w centrum Warszawy, pod okiem najlepszych specjalistów. Pierwszy rok działalności kliniki pokazuje, że coraz więcej kobiet docenia jak promienny wygląd wpływa na ich psychikę i poziom zadowolenia z życia. W ślad za nimi ruszają także mężczyźni, którzy odkrywają, że dbałość o ciało dodaje sił witalnych i przekłada się na powodzenie – tak w życiu prywatnym, jak zawodowym.

DOBRY WYGLAD NIE ZNA WIEKU_1

Informacje o firmie:

Centrum Medyczne ENEL-MED S.A. istnieje od 1993 roku. Od 2011 r. jest spółką notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych. ENEL-MED oferuje pełną obsługę medyczną, prowadzi pacjenta od konsultacji, przez diagnostykę, hospitalizację, operację, aż po rehabilitację – czyli przez cały zamknięty cykl leczenia.

Na ogólnopolską sieć medyczną ENEL-MED składają się wieloprofilowe oddziały własne, zlokalizowane w Warszawie (Promenada, Atrium, Arkadia, Blue City, Domaniewska, Puławska, Zacisze), Gdańsku (Grunwaldzka), Łodzi (Manufaktura), Krakowie (Galeria Krakowska), Poznaniu (Kupiec Poznański) i Wrocławiu (Arkady Wrocławskie, West Gate), sześć specjalistycznych przychodni przyzakładowych (Sonoco w Łodzi, Philips w Pile, NBP i Millennium
w Warszawie, LG Display Poland w Tarnobrzeskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej Biskupice Podgórne, Podstrefie Wrocław-Kobierzyce, Przychodnia Przyzakładowa w Rossmann SDP w Łodzi), klinika medycyny estetycznej ESTELL oraz dwa szpitale w Warszawie: wielospecjalistyczny Szpital Zacisze, funkcjonujący od 1998 r. (operacje z zakresu: ginekologii, laryngologii, okulistyki, chirurgii naczyniowej i ogólnej) i otwarty w 2012 r. Szpital Centrum, gdzie wybitni lekarze operatorzy przeprowadzają innowacyjne zabiegi z zakresu ortopedii, neurochirurgii i chirurgii ręki. Ogólnopolska sieć medyczna ENEL-MED obejmuje również ponad 1.300 placówek partnerskich w całej Polsce.

Centrum zatrudnia wybitnych lekarzy w prawie 60 specjalnościach, m.in. ginekologów, kardiologów, ortopedów, neurologów, okulistów, pediatrów oraz psychologów. Kompleksowa oferta wieloprofilowych oddziałów obejmuje badania laboratoryjne, szeroki zakres badań USG, EKG, pracownie RTG, drobne zabiegi chirurgiczne i dermatologiczne. ENEL-MED świadczy też kompleksowe usługi dla dzieci i dorosłych w zakresie stomatologii zachowawczej, protetyki
i chirurgii
. Ma na koncie liczne wyróżnienia za osiągnięcia implantologiczne. Świetnie wyposażone oddziały rehabilitacji umożliwiają przeprowadzenie leczenia rehabilitacyjnego we wszelkich schorzeniach narządu ruchu
o charakterze przeciążeniowym lub przewlekłym. Prestiżowy Program 24h dla zdrowia pozwala na kompleksową ocenę stanu zdrowia w jeden dzień.

ENEL-MED posiada w ofercie produkty zarówno dla klientów korporacyjnych – system abonamentowej opieki medycznej dla firm Enel-Care, jak i klientów indywidualnych – program komercyjnych ubezpieczeń zdrowotnych medi-care, który realizowany jest wspólnie z InterRisk S.A. Vienna Insurance Group. Zespół ENEL-MED liczy obecnie ok. 2300 osób, w tym ponad 1100 lekarzy i ponad 550 pracowników personelu medycznego nielekarskiego. Z usług ENEL-MED korzysta prawie 700 tys. pacjentów. W ramach programu Enel-Care, Centrum obsługuje pracowników prawie 3000 firm.

W 2004 roku Centrum Medyczne wdrożyło system zarządzania jakością zgodny z normą ISO 9001, którego ostatnia
re-certyfikacja, przeprowadzona w styczniu 2013 roku, zakończyła się przedłużeniem do lutego 2016 roku certyfikatu na zgodność z normą ISO 9001:2008. Potwierdzeniem wysokiej jakości usług oraz obsługi klienta są liczne wyróżnienia i nagrody przyznane firmie.

materiały prasowe

Share