Doceń siebie – książka Mirandy Kerr

Mirandy Kerr na pewno nie trzeba Wam przedstawiać. To jedna z najpopularniejszych modelek ostatnich lat. Jest nie tylko modelką, Aniołkiem Victoria’s Secret ale prawdziwą perpetuum mobile. Jest bizneswoman, opracowała linię kosmetyków organicznych do pielęgnacji skóry KORA, działa charytatywnie i jest mamą na pełen etat. Teraz napisała książkę „Doceń siebie- jak odkrywać prawdziwą siebie i rozwinąć skrzydła”.

Miranda Kerr (2)

Doceń siebie – książka Mirandy Kerr

Młoda australijska dziewczyna, która nie marzyła o karierze modelki, a tym bardziej że opuści miejscowość, w której się wychowała, zwiedziła cały świat, a  jej twarz jest jedną z najdroższych w dzisiejszym świecie mody. Zastanawiacie się pewnie, co mogła napisać Miranda i jakich rad mogła udzielić?

Otóż, życie Mirandy Kerr nie zawsze było usłane różami.

Tak jak i my doświadczała różnych przewiewności losu (szczególnie w momencie, kiedy dowiedziała się, że jej chłopak zginął w wypadku samochodowym) i nie raz potykała się o kłodę, którą rzucano jej pod nogi.  Wychowana w wierze miłości i szacunku do siebie i innych poza modelingiem pragnęła zrobić coś więcej. Wykorzystać swoją sławę do pomocy innym ludziom.

Miranda Kerr (3)

Książka to poradnik, zbiór wskazówek, opis przeżyć Mirandy, które obrazują w którą stronę najlepiej zmierzać. Modelka jest pewna siebie i swoich umiejętności, wierzy że dzięki temu można osiągnąć sukces- wystarczy tylko uwierzyć w swoją wartość. Za pomocą magii słów opisuje w jaki sposób możemy tego dokonać, zadaje nam pytania i czeka na odpowiedź. To fantastyczny zabieg dzięki, któremu tworzy się pewna relacja, uczucie jakby autorka książki była tuż obok.

Miranda Kerr (13)

W książce, znajdują się także prywatne zdjęcia autorki z okresu dzieciństwa, nastoletniego życia czy pracy w modelingu. Na końcu znajdziemy ulubione afirmacje modelki, czyli cenne sentencje i wskazówki.

Miranda Kerr (11)

„Doceń siebie” to publikacja, która pobudza w nas pozytywne emocje i wydziela hormony szczęścia. Czytając ją czujemy się lekko i wyjątkowo, tak że mamy ochotę podbić cały świat.

To idealna książka, dla osób poszukujących sensu życia, którzy nie wiedzą co zrobić ze sobą, jaką drogą pójść. To także pozycja dla ludzi, którzy potrzebują odzyskać wiarę w siebie i swoje możliwości.

Książka do kupienia na https://www.empik.com/docen-siebie-jak-odkryc-prawdziwa-siebie-i-rozwinac-skrzydla-kerr-miranda,p1105875557,ksiazka-p

Tytuł: Doceń siebie. Jak odkryć prawdziwą siebie i rozwinąć skrzydła

Tytuł oryginału: Treasure Yourself. Power Thoughts for My Generation

Autor: Miranda Kerr

ISBN: 978-83-7966-014-8

Data premiery: 8.04.2015

Wydawca: IUVI

Kategoria książki: dla młodzieży / poradniki / poradniki motywacyjne

Cena detaliczna: 26,90 zł

fot. Daniel Salwuk-Marko

Share

Podziel się swoją opinią

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koniecznie przeczytaj!
Głównym celem projektu było zaprezentowanie modnych i drogich akcesoriów z…