Dom perfumowany wspomnieniami?

Dziś odświeżacz powietrza może kreować niepowtarzalną atmosferę przywołując, podobnie jak zapachy perfum, wspomnienia najważniejszych dla nas chwil. Czy będzie to podróż do tropikalnych krajów, wspomnienie weekendu pełnego relaksu, czy bukietu otrzymanego od ukochanej osoby? Takie momenty można wywołać stosując nowe, perfumowane odświeżacze Brait Home Parfume.

Thank you for reading this post, don't forget to subscribe!

Zapach egzotycznych tropików, ogrodu pełnego kwitnących kwiatów, a może domowego spa? Każdy z nich budzi sentymentalne wspomnienia i przenosi do chwil, w których czuliśmy się tak wspaniale i radośnie. Gdy chcemy wrócić pamięcią do tych momentów lub stworzyć nowe, ekscytujące chwile warto sięgnąć po odświeżacze powietrza linii Brait Home Parfume. To niecodzienny design oraz niespotykane kompozycje zapachowe znane do tej pory tylko ze świata perfum.

br1 Brait Home Parfume to odświeżacze powietrza w sprayu, nasycone wysokim poziomem olejków zapachowych – 2,5-krotnie większym niż w tradycyjnych aerozolach. W sposób zdecydowany zrywają z rutyną, odcinając się kompozycjami od zapachów kojarzących się z łazienką. W Brait Home Parfume zastosowano bowiem niecodzienne wariacje inspirowane światem perfum. Moon Garden to uwodzicielski i romantyczny zapach tajemniczego ogrodu, Tropical Essence to kompozycje tropikalne, zapraszające w cudowną podróż do najbardziej egzotycznych zakątków świata, natomiast Relaxing Moments to atmosfera domowego SPA, delikatne nuty odprężające umysł i ciało. Wszystkie te aromaty pobudzają emocje i wywołują pozytywne skojarzenia. Każdy zapach ukryty jest w spray’u o przełomowej, holograficznej szacie graficznej z efektem trójwymiarowym, podkreślającym linię zapachową, którą reprezentuje.

br3

 

Dodajmy, że odświeżacze Brait Home Parfume zostały wzbogacone o nowoczesną formułę 3in1 Air Care. Receptura zapewnia wielopoziomowe działanie: odświeżające i nawilżające powietrze, a także neutralizujące i pochłaniające nieprzyjemne zapachy. Odświeżacze z linii Brait Home Parfume można kupić za ok. 6,99 zł (300 ml).

Brait Home Parfume

 

 

 

Share