Drewniane klocki konstrukcyjne Linden – bezpieczne klocki dla dzieci!

Drewniane klocki można nazwać najstarszą zabawką świata. Z biegiem lat zmieniały swoją formę. Stawały się bardziej przyjazne dla naszych dzieci. Drewniane klocki konstrukcyjne wspierają rozwój, pobudzają kreatywność i potrafią zająć nasze pociechy na pewien dłuższy czas. Na Dolnym Śląsku istnieje marka, która tworzy klocki Linden – to marka, którą warto znać!

Historia powstania marki

Marka Linden powstała w 2016 roku we Wrocławiu. Linden to drewniane klocki konstrukcyjne, które wyzwalają z nas ogromne pokłady kreatywności.

Drewniane klocki konstrukcyjne

Po latach świetności plastikowych zabawek powracamy do klasyki gatunku: drewnianymi klockami bawili się nasi rodzice i dziadkowie. Każdy element zestawu jest taki sam, dzięki czemu możemy tworzyć spektakularne konstrukcje. Klocki Linden dedykowane są dla dzieci w każdym wieku, młodsze zaczną od najprostszych budowli, a starsze będą bawić się w małych architektów. ” mówi Jessika Szczeciniak.

Klocki konstrukcyjne

Każdy klocek jest identyczny, dzięki czemu nie ma problemu gdy element zestawu się zgubi (nie ma też kłótni podczas zabawy).Klocki wykonane są z drewna lipowego stosowanego w dendroterapii. To bardzo szlachetne tworzywo, które pozytywnie wpływa na samopoczucie. 

Zestawy klocków pakujemy w stylowe skrzynie, bawełniane worki i worki żeglarskie.

Drewniane klocki konstrukcyjne

Do każdego zestawu klocków można dokupić dostęp do platformy z materiałami dodatkowymi: instrukcje budowania, scenariusze zabaw, klockowe łamigłówki. Jest to świetne na początek zabawy.

Misja, idea, cel 

Klocki powstały nie tylko po to, aby nasze dzieci mogły w kreatywny sposób spędzać czas. To produkt, który jest uniwersalny i ponadczasowy – może służyć przez wiele lat, niejednemu pokoleniu.

Naszą misją jest tworzenie produktu, który w swej prostocie będzie na tyle uniwersalny, że trafi do wielu miejsc. Klocki Linden wykorzystywane są w placówkach edukacyjnych, na eventach, kupują je animatorzy, właściciele hoteli oraz restauracji, na ich bazie organizujemy kreatywne warsztaty…nawet dla dorosłych! Możliwości jest tak wiele, a my każdego dnia uczymy się produktu na nowo.”  Mówi Jessika Szczeciniak.

Edukacja na najwyższym poziomie

Klocki konstrukcyjne Linden można znaleźć w placówkach edukacyjnych. Rewelacyjnie sprawdzają się jako pomoce dydaktyczne do nauki liczenia czy kodowania. Klocki pozwalają rozwinąć u dzieci wiele zdolności m.in widzenia przestrzennego czy poprawiają zdolności manualne. Wpływają pozytywnie na zdolność logicznego myślenia.

Co roku przygotowujemy mnóstwo materiałów edukacyjnych, a łączenie edukacji z zabawą jest naszą myślą przewodnią. Oprócz powyższego ogromnym osiągnięciem jest współpraca z Politechniką Śląską, która na bazie klocków Linden stale organizuje kreatywne warsztaty dla dzieci i młodzieży. ” Mówi Jessika Szczeciniak.

Rekomendacja Instytutu Matki i Dziecka

Jako jedyne drewniane klocki w Polsce, posiadają pozytywną rekomendację Instytutu Matki i Dziecka. Dzięki temu, mamy świadomość, że są bezpieczne dla naszych dzieci. Nie posiadają niepożądanych właściwości i nie zabierają niekorzystnych substancji. Są naturalne.

Gdzie można je zobaczyć, kupić?

Klocki Linden można kupić na stronie internetowej:  www.lindenwood.eu oraz w stacjonarnie w siedzibie firmy we Wrocławiu (ul. Kwiatkowskiego 4). Klocki można obejrzeć w wielu miejscach kulturalnych (np. Dom Notre Dame we Wrocławiu), a także w salach zabaw/klubokawiarniach na terenie całej Polski.

Strona: www.lindenwood.eu
Facebook: www.facebook.com/lindenwood.eu
Instagram: www.instagram.com/linden_klocki

Kliknij, aby powiększyć zdjęcie [gm album=467]

Share

Podziel się swoją opinią

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koniecznie przeczytaj!
Menu weselne dopracowane, sukienka już wisi w szafie, goście potwierdzeni.…