Dzień Kobiet? Tylko z Axami!

Zamiast czekać na prezent od swojego ukochanego z okazji 8. marca, weź sprawy w swoje ręce i spełnij swoje marzenia! dzien kobiet axami (1)

Zastanawiasz się, czym na Dzień Kobiet zaskoczy cię twój mężczyzna?

Kupi zjawiskowy bukiet czy może jednego tulipana? Zaprosi cię do ekskluzywnej restauracji na wytworną kolację? A może całkiem zapomni o Międzynarodowym Dniu Kobiet, lub uzna, że ty nie obchodzisz „takich” świąt? Zamiast liczyć na swojego faceta, 8. marca czyli w dniu swojego święta, sama zatroszcz się o siebie i podaruj sobie wymarzony prezent!
dzien kobiet axami (2) Z okazji Dnia Kobiet warto jednak sprezentować sobie podarunek, który w wyjątkowy i niebanalny sposób podkreśli twoją kobiecość. Najlepiej w tej roli sprawdzi się zjawiskowa bielizna od Axami. Projekty tej polskiej marki cieszą się uznaniem w całej Europie, nie może ich więc zabraknąć w twojej szafie!

dzien kobiet axami (3)

W tym wyjątkowym dla ciebie dniu zwróć uwagę zwłaszcza na kolekcję Sex in the City, której inspiracją był popularny serial o sile kobiecej przyjaźni. Klasyczne barwy, najlepsze tkaniny i fasony lubiące kobiecą sylwetkę to siła tej kolekcji. Nie ma tu mowy o zbędnych detalach- jest zwiewnie, świeżo i zmysłowo. To wszystko sprawia, że w bieliźnie z kolekcji Sex in the City czujemy się pięknie i komfortowo. Tak też jesteśmy postrzegane!

dzien kobiet axami (5)

Pamiętaj również, by 8. marca nie myśleć tylko o sobie- spraw więc przyjemność kobietom najbliższym twemu sercu- mamie, babci, siostrze czy przyjaciółce. Dzięki Axami to prostsze niż myślisz!

dzien kobiet axami (4)

8 marca nie czekaj więc na swojego mężczyznę, by celebrować swoje święto! Spędź ten dzień w gronie wyjątkowych kobiet i spraw, byście go wspominały jeszcze przez długi czas!

dzien kobiet axami (7)

Więcej na www.axami24.pl

Fotograf: Venus Photography

Modelki: Emilie Cayuela, Cybill Cazaumayou, Emilie Dcty, Laura Bgn

Make up: Dounia Loud

Fryzury: Staract Coiffe

Biżuteria: Martine Brun

Realizacja: Axami Events

Materiały prasowe

Share