Dzika Uczta podczas świątecznych zakupów!

Dzika Uczta

Podczas świątecznych zakupów i poszukiwania prezentów pod choinkę, nie można zapomnieć o swoim żołądku! Już 4 i 5 grudnia we Wrocławiu w Zajezdni Dąbie – CK Czasoprzestrzeń. Oprócz wielu wystawców oferujących unikalne i niepowtarzalne produkty podczas festiwalu #KupujŚwiadomie (www.kupujswiadomie.pl), w którym udział weźmie 120 wystawców, pojawią się najlepsze food trucki z całej Polski! Nie zabraknie także reprezentantów cenionych restauracji! Jeśli jesteś smakoszem i uwielbiasz orientalne, bałkańskie, amerykańskie, smaczne i wyszukane dania – zapraszamy na Dziką Ucztę! Zjeść będzie można w ogrzewanej hali.

WSTĘP BEZPŁATNY

Street food także zimą!

Miłośnicy ulicznych przysmaków odnajdą podczas zlotu wykwintne dania z całego świata. Już na początku przyciągnie Was niesamowity aromat wielu potraw. Ich zapach rozochoci niejednego fana rodzimych i orientalnych smaków. Rozpieść swoje podniebienie i zaproś na wspólny posiłek rodzinę i przyjaciół. Celebrujcie chwile wspólnie w świetnej, świątecznej atmosferze. To właśnie tutaj jedzenie stanie się przygodą smakową i doświadczeniem dla naszych zmysłów.

Kuchnia z całego świata dla smakosza

W pierwszy grudniowy weekend możecie skosztować wielu przeróżnych dań. Kucharze przygotują rozgrzewające potrawy oparte o własne receptury. Nie zabraknie kuchni japońskiej, chińskiej, bałkańskiej, australijskiej, węgierskiej, greckiej, irlandzkiej, amerykańskiej. Wśród wielu nowości pojawią się także kultowe dania, które od dawna cieszą się uznaniem przybyłych osób. To ostatni moment dla prawdziwej uczty dla podniebienia, przed standardowymi, wigilijnymi potrawami.

Mróz nam niestraszny!

W środku Zajezdni oprócz świetnej atmosfery i mnogości festiwalowych ofert, będzie też ciepło i przyjemnie. Przygotowane zostaną miejsca do siedzenia, aby można było w spokoju zjeść przepyszne dania, a także odpocząć.

A co do picia?

Nasze polskie rzemieślnicze piwo – szczególnie grzaniec z dodatkiem miodu, sprawdzi się rewelacyjnie podczas grudniowego popołudnia. Dla wykwintnych podniebień znajdzie się też grzane wino. Oprócz tego, dostępne będą różne napoje i lemoniady. Nie zabraknie aromatycznej, świeżo palonej kawy od rodzimych palarni i pysznej herbaty.

Dla dzieci – pyszne smakołyki!

Najmłodsi uczestnicy targów, także odnajdą coś dla siebie. Nie zabraknie pysznych gofrów, naleśników, czy frytek belgijskich. Kucharze przygotują wiele delikatnych, ale pysznych dań, z myślą o najmłodszych uczestnikach festiwalu.

Świadome zakupy

Podczas Dzikiej Uczty odbędą się także targi #KupujŚwiadomie, którym przyświeca idea racjonalnych zakupów. To tu kupisz najlepsze prezenty dla całej rodziny i przyjaciół. Nie zabraknie stoisk z kurtkami, swetrami czy dodatkami. Wśród ofert wystawców znajdą się kosmetyki naturalne, dekoracje do domu, ozdoby świąteczne.

Dołącz do wydarzenia!

www.facebook.com/events/475734233686767

www.kupujswiadomie.pl

www.dzikauczta.pl


Kiedy?
4-5 grudnia w godz. 11:00-18:00

Gdzie?
Zajezdnia Dąbie – Czasoprzestrzeń

Wrocław, ul. Tramwajowa 1-3

Poza Dziką Ucztą pojawią się również:

Targi mody autorskiej Fashion Meeting

www.fashionmeeting.pl

www.facebook.com/events/370257981453070

Targi Kosmetyków Naturalnych Natural Beauty

www.targinaturalbeauty.pl

www.facebook.com/events/3068871943371645

Xmas Market – targi świąteczne

www.xmasmarket.pl

www.facebook.com/events/4809909479067124

Słodko Gorzko – festiwal słodkości, kawy i czekolady

www.slodkogorzkofestiwal.pl

www.facebook.com/events/563496884732697

Partner: Czasoprzestrzeń – Centrum Kultury i Inicjatyw Lokalnych

Patronat: Wrocław – Miasto Spotkań

Organizatorzy: Dzika Uczta, Fashion Meeting, Natural Beauty, Xmas Market, Słodko Gorzko

Share