Ewa Wachowicz i Paulina Krupińska – Karpiel twarzami marki QUIOSQUE

QUIOSQUE

Jesteśmy różne, jesteśmy piękne – to hasło, które od lat definiuje markę QUIOSQUE. Ewa Wachowicz i Paulina Krupińska – Karpiel – to kobiety, które są uosobieniem tego motta. Zachwycające posiadaczki tytułu Miss Polonia – pewne siebie, aktywne, pełne radości życia kobiety, które umiejętnie łączą życie rodzinne z zawodowym. Są różne, ale łączy je piękno – nie tylko w wymiarze zewnętrznym.

Ewa Wachowicz to pełna energii kobieta, która uwielbia smakować życie. Paulina Krupińska – Karpiel lubi wyzwania i zaraża optymizmem.Obie panie są przykładem tego, że piękna nie definiuje wiek, rozmiar czy kształt sylwetki. Drzemie ono w każdej kobiecie.

Jesteśmy różne, jesteśmy piękne

QUIOSQUE, w myśl  hasła „jesteśmy różne, jesteśmy piękne”, oferuje kolekcje dostosowane do różnych typów sylwetek. Klientki marki mogą wybierać w szerokiej gamie rozmiarów: od 36 do 48. Perfekcyjny krój ubrań, świetnie dobrane fasony, przemyślana paleta kolorów – to wszystko sprawia, że – obecna od ponad 25 lat na rynku – polska marka QUIOSQUE, daje kobietom gwarancję świetnego wyglądu.

Wiosna – Lato 202

Kolekcja QUIOSQUE Wiosna – Lato 2020 to afirmacja kobiecości, zarówno w kwestii fasonów, wzorów, jak i kolorystyki. Znajdziemy tu modele, które idealnie eksponują kobiecą sylwetkę, podkreślając jej atuty, a także wygodne over-size’owe formy. Projektanci proponują połączenie ponadczasowej klasyki z nowoczesnymi elementami.

Kliknij, aby powiększyć zdjęcie

Po więcej szczegółów zapraszamy na www.quiosque.pl

Materiały prasowe

Share