Fajne pomysły na prezenty urodzinowe

Obchodzenie okrągłych urodzin cieszy się coraz większym powodzeniem. Dawniej nasi rodzice świętowali niemal wyłącznie imieniny, swój wiek pomijając milczeniem. Młodsze pokolenie jest jednak bardziej rozrywkowe i huczne świętowanie 30. 40. czy 50. urodzin jest niemal równie popularne jak obchodzenie 18. Zobacz, fajne pomysły na prezenty urodzinowe.

Strona z gazety

W dobie cyfryzacji dokumentów różnego typu, w tym również dzienników z dawnych lat, dobrym pomysłem na prezent urodzinowy jest znalezienie tytułowej strony gazety z dnia urodzin jubilata. Można ten prezent świetnie spersonalizować, wklejając jako jedną z wiadomości z pierwszej strony dziennika informację, że o tej i o tej godzinie na świat przyszedł nasz jubilat. Efekt zaskoczenia gwarantowany!

Lista rzeczy do zrobienia

Dobrym pomysłem na prezent z okazji urodzin będzie lista rzeczy, którą osoba w określonym wieku powinna zrobić. Tutaj ograniczeniem jest tylko nasza wyobraźnia, a im śmieszniejsza i bardziej zakręcona lista, tym lepiej. Jeśli zadania będą przedstawione w formie atrakcyjnej graficznie, to prezent z pewnością wywoła furorę.

Koszulki urodzinowe z nadrukiem

Jeśli przygotowujemy się na imprezę urodzinową i szukamy pomysłu na fajny prezent, to możemy również pomyśleć o koszulce z nadrukiem. Mogą to być koszulki z napisem: „życie zaczyna się po 40tce” czy po 50tce albo „zmiana kodu na 4 z przodu”. Możemy również zrobić koszulkę z własnym nadrukiem, który w jakiś sposób będzie się odwoływał do życia, cech czy osobowości jubilata.

Fajny tort

Jeśli mamy w planie organizację przyjęcia niespodzianki to możemy się pokusić o zamówienie tortu artystycznego. Jest to tort wykonywany na specjalne zamówienie i dekorowany według życzenia zamawiającego. Na torcie mogą się zatem pojawić przeróżne figurki lub sam tort może mieć określony kształt. Jubilat może więc dostać w prezencie Jaguara (figurkę wymarzonego auta na torcie) czy tort w kształcie pięknej kobiety. Specjaliści od tortów z pewnością nam coś podpowiedzą a mina zaskoczonego jubilata, gdy otworzy pudło – bezcenna.

Emocje

Ostatnim pomysłem na prezent urodzinowy, który chcemy tutaj polecić, jest podarowanie komuś emocji. Zamiast prezentu rzeczowego może to być skok na spadochronie, latanie w tunelu aerodynamicznym czy karnet na tor gokartowy. Takie wrażenia z pewnością dostarczą niezapomnianych wrażeń i sprawią, że urodziny na długo pozostaną w naszej pamięci.

Więcej na: https://koszulkowy.pl/82-urodzinowe

Artykuł sponsorowany

Share