Patronat medialny Feszyn.com

Październik od dziś nie musi kojarzyć się młodym ludziom już tylko z powrotem na uczelnie. To również idealna okazja, aby wraz z rozpoczęciem nowego sezonu wymienić swoją garderobę!

Jeśli macie dość powtarzających się ubrań z sieciówek, lubicie wspierać polskie produkty lub po prostu chcecie ciekawie spędzić październikowy weekend – zespół Fashion Revolution przygotował coś idealnie dla Was!

Już w weekend 18-19 października organizatorzy targów mody Fashion Revolution stworzą niecodzienną jak na lubelski rynek możliwość zapoznania się z twórczością uznanych młodych polskich projektantów i zrobienia u nich zakupów na nadchodzący sezon! A to wszystko w pod hasłem #Back2University w najpopularniejszym centrum handlowym Lublina – CH Lublin Plaza.

Prezentacja1

WSTĘP BEZPŁATNY! ! !

Swoje jesienne kolekcje zaprezentują młodzi projektanci i marki z całej Polski, m.in.: Farbotka, Eveline Atelier, Stay Simple Collection, A’YA, sklep internetowy MONASHE czy największy streetwearowy concept store w Lublinie – Sky is the Limit, który wystawi kolekcje m.in. takich marek jak: StaffByMaff, Life/Stab, Shameless, Mery Faithfull, Stussy czy Electra Bicycles.

Na targach Fashion Revolution #Back2University będziecie mieć również niepowtarzalną możliwość zapoznania się z twórczością najzdolniejszych studentów Lubelskiej Szkoły Sztuki i Projektowania.

W tak szerokim wachlarzu wzorów i fasonów nie tylko studenci znajdą coś idealnego dla siebie i to po wyjątkowo atrakcyjnych cenach!

Poza gwarancją udanych zakupów, goście targów mody Fashion Revolution mogą spodziewać się licznych DARMOWYCH ATRAKCJI:

spotkanie z topowymi lubelskimi blogerami: Styloly, Furious Squirrel, A piece of Anna, Estelle Fashion, MarieAntoinette, Wantataste, TAMAGDAA, Kayenn, Mafashima, Anna ANTJE

stylistka Marta Zalega zapewni asystę w zakupach, porady dotyczące trendów, przeprowadzi indywidualne analizy kolorystyczne i analizy sylwetek chętnych gości imprezy

– wizażystki marki Sephora wykonywać będą makijaże oraz udzielać porad kosmetycznych

LULU Nail Spa zadba o manicure gości targów zgodnie z najnowszymi trendami

– oraz liczne konkursy z nagrodami.

Na zakończenie pierwszego dnia targów odbędzie się After Party Fashion Revolution w najmodniejszym lubelskim klubie Shine, gdzie w towarzystwie projektantów, blogerek i modelek będziecie się mogli bawić do samego rana.

Partnerzy targów: SPA HIKARI, Food&More, bistro Ugryź Przegryź, w którym w okresie do zakończenia targów będziecie mogli zjeść specjalnie przygotowaną pizzę Fashion Revolution – serdecznie polecamy!

Więcej informacji na Fb:

www.facebook.com/FashionRevolutionTargi

Więcej informacji na Fb:

www.facebook.com/FashionRevolutionTargi

Share

Podziel się swoją opinią

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koniecznie przeczytaj!
Modelka Magdalena Frąckowiak intensywnie współpracuje z popularną sieciówką H&M.