FASHION SHOWER vol.2

Patronat Feszyn.com

26-tego września we Wrocławskim klubie Eter projektanci z całej Polski wezmą udział w Fashion Shower Festival vol.2

W trakcie tej wyjątkowej nocy będziecie mogli zobaczyć aż 13 autorskich pokazów mody.
Wydarzenie promuje młodych, debiutujących i tych już bardziej doświadczonych projektantów wśród szerszej publiczności.

Wydarzenie na Facebooku https://www.facebook.com/events/480241912026225/

FS plakat
W trakcie eventu 12-nastu twórców z całego kraju weźmie udział w konkursie na najciekawszą kolekcje. Zwycięzca konkursu otrzyma możliwość realizacji telewizyjnego spotu promocyjnego realizowanego przez naszą ekipę filmową wg. własnej koncepcji oraz cenne nagrody rzeczowe ufundowane między innymi przez Galerię DNA.

Nasza konkursowa dwunastka:

Lidia Falęta – Wrocław
Agata Flis – Łódź
Angelika Wysoczarska – Dąbrowa Górnicza
Agnieszka Zarzycka – Łódź
Małgorzata Kołaczyk – Wrocław
Dominika Maniek – Katowice
Anna Zaworska – Łódź
Joanna Karpińska – Wrocław
Angelika Kopacz-Mader – Chorzów
Angelika Wicher – Katowice
Grażyna Pander-Kokoszka – Ruda Śląska
Żaneta Uba – Suchedniów

W skład Szanownego Jury wchodzą:

Krystyna Mazurówna –  polska tancerka, choreografka i dziennikarka pracująca we Francji, solistka „Casino de Paris”. Juror  „Got to Dance. Tylko Taniec”

Marta Wolniak – Historyk Mody i Ubioru, Stylistka w Londynie i Warszawie. Ukończyła Fashion and Dress History na Brighton University z tytułem Bachelor of Arts in Fashion History, współpracując z prof. Lou Taylor, jedną z największych historyków mody na świecie (autorka wielu publikacji o historii mody oraz nauczycielka Johna Galliano). Marta specjalizuje się w historii mody w Europie od osiemnastego wieku do czasów współczesnych. Pracowała przy dziesiątkach pokazów, sesji czy kampanii reklamowych z najlepszymi fotografami w Warszawie jak również w Londynie (London Fashion Week) czy w Paryzu. Prywatnie stylistka aktorki Magdaleny Rozczki. Zainspirowana prostotą, czystymi liniami, historią i symbolizmem, skupia się na jakości i sztuce w modzie co pozwala jej na kreowanie unikalnych i nowoczesnych projektów w stylizacji mody.

Marita Bobko – członek Jury oraz autorka pokazu finałowego. Oficjalnie zadebiutowała w branży w 2007 roku kolekcją “Silk Touch” stworzoną przy współpracy z Anną Nadolską. Kolekcja natychmiast zdobyła uznanie i zwrociła uwagę świata mody (I Nagroda na New Look Design ’07). Projektantki stworzyły markę “AnnaMarita”. W duecie powstały trzy kolekcje Silk Touch, Czekolada, DeTalizmo.
Od 2010 roku tworzy indywidualnie markę MaritaBobko. Dyplomowa kolekcja VENETO zdobyła pierwszą nagrodę w konkursie Gryf Fashion Show’11 w kategorii Prêt-à-porter.

Piotr Wawrzynów – właściciel Galeria DNA w której sztuka i piękno spotykają się w samym sercu Wrocławia. Działalność Galerii koncentruje się wokół promocji młodych, utalentowanych twórców, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę ze sztuką. Ich prace z dziedziny malarstwa, rysunku, grafiki, ceramiki, szkła, rzeźby są wyraziste, unikatowe i równie fascynujące co kod DNA

O dobre samopoczucie naszych gości zadba prezenter Martin Volken – wokalista, spiker radiowy, parodysta, twórca programów rozrywkowych i autor piosenek. Swoją przygodę z mediami zaczynał w III edycji programu Idol, jest laureatem wielu ogólnopolskich festiwali muzycznych, śpiewać uczył się pod okiem Elżbiety Zapendowskiej, współpracował także z Krystyną Prońko. Na swoim koncie ma radiowy przebój „Dance with me” nagrany wspólnie z saxofonistą Kacprem Durajem. Od roku w internecie oraz na antenie Radia Sudety 96,4 fm rozbawia słuchaczy swoim programem satyrycznym „A co na to Diva?” gdzie głosem Divy (alter ego Violetty Villas) omawia polski i światowy show-bussiness i zaprasza znanych gości.

Podczas imprezy w kilku tymczasowych showroomach będziecie mogli nabyć ubrania i dodatki od projektantów.

Tylko tej nocy pięć pięter pod ziemią specjalnie dla was połączymy pokazy mody, występy taneczne i wokalne.
Na taką dawkę wrażeń jednej nocy możecie liczyć tylko w Waszym ulubionym klubie!

Na imprezę zapraszają Eter Club i agencja Inception Media

Share