Fasony biustonoszy – które będą dla mnie najlepsze?

Fasony biustonoszy

Czy wybierając biustonosz jedyne, o czym należy pamiętać, to odpowiednie dopasowanie pod względem rozmiaru? Oczywiście, że nie! Choć optymalny dobór jest rzecz jasna sprawą ważną i w dużej mierze wpływającą na komfort noszenia, to nie można zapominać, że równie istotną kwestią jest optymalne dostosowanie jego fasonu. A tych jest bardzo dużo, dzięki czemu z łatwością możemy dobrać biustonosz, który nie tylko zapewni właściwe podtrzymanie biustu, ale również jego wymodelowanie i wyeksponowanie. Jak wybrać fason biustonoszy?

W sklepie Ulubionabielizna.pl możemy liczyć na bogaty wybór biustonoszy, zróżnicowanych zarówno pod względem kroju i rozmiaru, ale również kolorystyki czy zastosowanego wzornictwa. W rezultacie, każda z pań będzie mogła znaleźć dla siebie zmysłową bieliznę, która spełni jej najśmielsze oczekiwania.

Biustonosze na duży biust

Duży biust to dla wielu jego posiadaczek także duży problem. Najważniejszym elementem okazuje się odpowiednie podtrzymanie piersi, a także dopasowanie rozmiaru i fasonu. Uwagę przedstawicielek płci pięknej powinny zwrócić zabudowane modele, posiadające solidne fiszbiny oraz szerokie ramiączka. Tylko wtedy zapewnią właściwe podparcie, stabilność i komfort – także podczas aktywności ruchowej.

Bardotki

Kolejny fason staników nosi nazwę bardotek. Określane również mianem „bezramiączkowców” stanowią modele z odpinanymi ramiączkami, które utrzymują się na ciele bez pomocy ramiączek. Nie byłoby to możliwe, gdyby nie silikonowe paski wszyte wewnątrz stanika. Bardotki idealnie sprawdzają się przy wieczorowych kreacjach, takich jak: sukienki bez rękawów czy z głębszym wycięciem na linii dekoltu (dotyczy to staników z obniżonym mostkiem). Przeznaczone dla średnich i dużych biustów.

Plunge

Plunge
Fot. Ulubionabielizna.pl

Wśród fasonów staników można wyróżnić również te o kroju plunge. Ich cechą charakterystyczną jest niski mostek, dzięki czemu idealnie sprawdzają się przy ubraniach z głębszym dekoltem w kształcie litery V. Tworzą efektowną „dolinkę” między piersiami i w atrakcyjny sposób podkreślają linię biustu.

Push up

To modele, które w sposób szczególny zyskały aprobatę pań z małym i średnim biustem. Wszystko dlatego, że posiadają specjalne wkładki powiększające, które sprawiają, że biust optycznie staje się większy i bardziej wydatny. Ich specjalna konstrukcja została zaprojektowana tak, aby dodatkowo unosić piersi i je modelować.

Miękkie

W sklepie https://ulubionabielizna.pl/ znaleźć można biustonosze miękkie, nieusztywniane, dostępne w opcji z fiszbinami lub bez. Ich niekwestionowanym atutem jest komfort i wygoda użytkowania, a także pełna swoboda ruchów. Dedykowane w szczególności paniom preferującym naturalność i uniwersalność.

Artykuł sponsorowany

Share