Finał Mis Polski 2013

Gala Miss Polski 2013 odbędzie się 8 grudnia w płockiej Orlen Arenie. Do rywalizacji o tytuł najpiękniejszej Polki staną 24 uczestniczki. Przed galą odbędzie się występ zagranicznej grupy Women Of Ireland – będzie to pokaz taneczno-wokalno-akrobatyczny, który warto zobaczyć.

Transmisja z gali na żywo w Polsacie o godzinie 20:00. Dla wszystkich, którzy chcieliby uczestniczyć w historycznej chwili koronacji Miss Polski są dostępne bilety do kupienia: www.KupBilet.pl

W finale o tytuł Miss Polski walczą 24 piękne Polki z każdego zakątka kraju. Kandydatki zaprezentują się między innymi w kolekcji Ewy Minge. Nie zabraknie oczywiście pokazu w bieliźnie, która w tym roku będzie wpisana w świąteczny klimat. Pokazowi będzie towarzyszył sztuczny śnieg, a całość zostanie utrzymana w klimacie tradycyjnego, polskiego folku.

Gwiazdami wieczoru będą zespół Pectus oraz Rafał Brzozowski. Koncert galowy poprowadzą Paulina Sykut-Jeżyna oraz Krzysztof Ibisz.

katarzyna_krzeszowska_gala_finalowa_650

Koronę nowej królowej piękności przekaże Miss Polski 2012 Katarzyna Krzeszowska.Nagrodą główną w konkursie jest samochód Chevrolet Spark. Laureatka konkursu jesienią 2014 roku poleci do Londynu, gdzie będzie reprezentowała Polskę w najbardziej prestiżowym konkursie na świecie Miss World.

W ubiegłym roku galę obejrzało ponad 4 miliony telewidzów! O wyjątkowości wydarzenia świadczy fakt, że gala Miss Polski otrzymała prestiżowy tytuł Najlepszej Produkcji Narodowej Roku 2012 przyznawanej przez branżowy portal Global Beauties! W tym roku nie obniżamy poprzeczki. Przygotowaliśmy dla Was cały wachlarz niespodzianek…

Od 29 listopada uczestniczki konkursu będą przebywały na zgrupowaniu, gdzie będą trwały przygotowania do gali. Zgrupowanie będzie miało miejsce w Jurze Krakowsko-Częstochowskiej, a dokładnie w Podzamczu, w hotelu POZIOM511.

Wydarzenie

Facebook

1460146_630540016984552_788384254_n

Share

Podziel się swoją opinią

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koniecznie przeczytaj!
Czy jesteś bananem? „Idiotyczne pytanie”- myśli każdy, kto je przed…