Kupuj świadomie podczas targów Fashion Meeting Pop Up Store – modne pożegnanie lata

Już w najbliższy weekend 16-17 września we Wrocławiu odbędzie się wyjątkowa impreza dla wielbicieli polskiej mody i wyszukanego designu. 16. edycja Fashion Meeting Pop Up Store (www.fashionmeeting.pl) zabierze Was do tajemniczego i nieodkrytego jeszcze miejsca, do wnętrza dawnej spawalni przy ul. Długosza 59. Targi będą trwały od godz. 11:00 do 18:00. Imprezie będzie towarzyszył Festiwal Food Trucków Wrocławscy Ulicożercy. Wstęp wolny.

Esencja designerskich nowości na Fashion Meeting

Nowe marki, nowe kolekcje znanych już projektantów mody, a także nowa lokalizacja i wiele pozytywnej energii pozwolą Wam cieszyć się zakupami od wyselekcjonowanych marek, które przybędą w weekend 16-17 września z całej Polski.

Kupuj świadomie

To idea przewodnia targów Fashion Meeting, bowiem marki biorące udział zostały wyselekcjonowane pod kątem ich pochodzenia i sposobu wytwarzania kolekcji. “Od 2012 roku staramy się przekonywać do świadomych zakupów, a więc kupowania ubrań, dodatków i biżuterii bezpośrednio od projektantów, którzy uczciwie wytwarzają swoje kolekcje. Odznaczają się kreatywnością, tworzą nowe trendy i oferują najwyższą jakością wykonania” – wskazują organizatorzy.

Różnorodność stylów i autorskich pomysłów gwarantuje, że wśród modowych propozycji niezależnych projektantów każdy znajdzie coś dla siebie: ubrania damskie, męskie i dziecięce, biżuterię, torby, buty i akcesoria. Aby być na bieżąco zapraszamy do dołączenia do wydarzenia na Facebook’u www.facebook.com/events/650476071824352.

 

Najsmaczniejszy gastro weekend we Wrocławiu

Po raz kolejny Fashion Meeting połączy siły z najznakomitszym Festiwalem Food Trucków w mieście – Wrocławscy Ulicożercy. Smakowite jedzenie z rożnych stron świata, wyborna kawa i słodkości zaspokoją gusta każdego fana ulicznej uczty. Festiwal Food Trucków zaparkuje przed wejściem do postindustrialnej hali dawnej spawalni firmy ASPA przy ul. Długosza 59, gdzie odbędą się targi Fashion Meeting.

W skrócie:

Fashion Meeting Pop Up Store & Festiwal Food Trucków Wrocławscy Ulicożercy

16-17 września (sobota i niedziela)

godz. 11:00-18:00

Wstęp wolny


Hala ASPA 
Długosza 59, Wrocław
Bezpłatny parking

Więcej informacji:

www.fashionmeeting.pl

Wydarzenia na Facebook’u:

Fashion Meeting Pop Up Store: www.facebook.com/events/650476071824352

Festiwal Food Trucków Wrocławscy Ulicożercy: www.facebook.com/events/163243870918422

Partner: ASPA

Patronat: Wrocław – Miasto Spotkań

Patroni medialni: Radio ESKA, STRÖER, ECHO24.TV, Multikino, AVANTI24.pl, MADAME, DOMODI, moda&styl, Moda w Polsce, Imperium Kobiet, modnamoda.pl, www.wroclaw.pl, Businesswomand&life, KochamWroclaw.pl, ModnaUlica.pl, fashionweare.com, Rynek Mody, Feszyn.com, TuWroclaw.com, dlaStudenta.pl, kulturaonline.pl

Organizator: Sequence


Komentarze

komentarze

PODZIEL SIĘ