Fotele gamingowe jaki wybrać?

Branża sportów elektronicznych z każdym rokiem rośnie w siłę i zwiększa się nie tylko liczba graczy, ale także obserwatorów, dla których wirtualne rozgrywki są nie mniej fascynujące, niż te rozgrywające się na stadionach. Sporo zmieniło się od czasów, kiedy e-sport zaczynał być popularny, przede wszystkim sprzęt, który playerzy wykorzystują podczas turniejów oraz treningów. Co powiesz na fotele gamingowe?

Jednym z kluczowych narzędzi pracy gracza jest bez wątpienia fotel gamingowy, który powinien zapewniać wygodę podczas mozolnych treningów oraz pełen komfort i skupienie podczas najważniejszych momentów rozgrywek. W sklepach gamingowych oferowane są rozliczne fotele dla graczy, spośród których każdy konsument bez trudu wybierze optymalny dla siebie model. Oczywiście jak w przypadku innych dziedzin, również tutaj panują pewne mody i trendy, są one nierozerwalnie związane z funkcjami, które dają konkretne modele, a nie jedynie z ich designem.

Fotele gamingowe

Kiedy najlepsi i powszechnie znani playerzy upodobają sobie jakiś model, wtedy niemal natychmiast ten fotel gamingowy staje się popularny również wśród amatorów. Pokazuje to także jak wielkim szacunkiem i podziwem otoczeni są gracze przez środowisko. Przeglądając oferty z pewnością natkniemy się na fotele dla graczy dwóch czołowych marek. Jedną z nich jest DXRacer.

DXRacer Drifting

Zdecydowanie jednym z najciekawszych modeli produkcji tej firmy jest DXRacer Drifting. Do jego podstawowych  zalet należą z pewnością jego rozmiary oraz przestrzeń, jaką oferuje graczowi. Przestronne siedzisko i wysokie oparcie pozwalają przybrać ulubioną i zarazem ekstremalnie komfortową pozycję podczas gry. Jest to bardzo wytrzymały fotel obrotowy, a to za sprawą solidnej podstawy i szkieletu, które stworzono z mocnego metalu. Regulowane siedzisko, oparcie oraz podłokietniki gwarantują personalizację ustawień, a w efekcie pełną satysfakcję z zasiadania właśnie w tym fotelu.

Drugim z wiodących producentów, który tworzy niezawodne fotele gamingowe jest Akracing. W tym wypadku, z pewnością mocno wyróżnia się model Akracing ProX. Szersze i pogłębione siedzisko pozwalają na wykonywanie swobodnych ruchów podczas gry, jest to więc idealny fotel dla gracza dynamicznego i pełnego energii, który w świat wirtualny wchodzi całym sobą. Zmiana ustawień umożliwia dopasowanie pozycji do aktualnych potrzeb, dzięki czemu siedzisko jest na odpowiedniej wysokości, a oparcie odchylone jest pod takim kątem by gracz czuł się możliwie najbardziej komfortowo.

akrt

Spośród całego osprzętu dla playerów, fotel obrotowy jest jednym z nadrzędnych, przede wszystkim dlatego, że jeśli jest odpowiednio wygodny i funkcjonalny, daje sposobność do częstszych i dłuższych treningów, a przecież wiadomo, że to trening czyni mistrza.

Share

Podziel się swoją opinią

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koniecznie przeczytaj!
Pożegnanie starego i powitanie nowego roku to znakomita okazja, by…