Francja- elegancja od Axami

Kobiecość, nieprzemijająca klasyka i szyk – tak w skrócie można określić wyznaczniki stylu, który króluje nad Sekwaną. Te trzy proste zasady sprawdzają się zwłaszcza wtedy, gdy mowa o bieliźnie…

Thank you for reading this post, don't forget to subscribe!

Klasa Francuzek jest podziwiana przez kobiety na całym świecie – bez względu na szerokość geograficzną. Ponadczasowe ubrania, modne detale, geometryczne wzory i stonowane kolory – to wyznaczniki stylu, które sprawiają, że nie można pomylić go z żadnym innym! Nie wystarczy jednak mieć w swej szafie fasony, które są noszone na ulicach Paryża, Cannes czy Nicei od lat: nieśmiertelny trencz, pudełkowy żakiet czy elegancką koszulę z modnym detalem.

Sesja zdjęciowa we Francji 

Ważne jest również to, jaką bieliznę wybieramy, by zapewnić naszym stylizacjom efekt niewymuszonego szyku. Doskonale wie o tym uwielbiana przez kobiety marka Axami, której najnowsza, niezwykle kobieca kolekcja Candy Shop została zaprezentowana w luksusowej sesji zdjęciowej zrealizowanej na południu „słodkiej Francji”.

Bielizna od Axami

Autorzy projektu: fotograf Audrey Bieber, stylistka Julie Eulalie i makijażystka Agnès Deal postanowili pokazać piękno projektów Axami nieprzypadkowo wybierając jako tło klimatyczne wnętrza czy romantyczne zaułki.

W roli modelki wystąpiła doskonale znana wielbicielkom marki Thinia Ton. Praca tak znakomicie dobranego grona profesjonalistów przyniosła zachwycające rezultaty: wystarczy rzut oka na efekty sesji zdjęciowej, by zakochać się w eleganckich koszulkach czy komplecikach od Axami, które skupiają uwagę na pełnych kształtach, akcentują atuty sylwetki oraz nadają zmysłowego oblicza każdej stylizacji! 

Efekt? Sesja zdjęciowa marki to pochwała kobiecości, obok której nie można przejść obojętnie – zwłaszcza, gdy planujemy romantyczny weekend na południu Francji.

 

OPIS SESJI:

Photographer: Audrey Bieber

Model: Thinia Ton

Creator stylist jewels: Julie Eulalie

Make-up: Agnès Deal

Logistics Lighting: Anthony Blanchard

Location: Studexpo-Atria

Shooting director and styling look: Valessence/ AXAMI-EVENTS

Materiały prasowe

Share