Fryzury ślubne – krótkie włosy

Ślub to wyjątkowy moment w życiu! Warto zaplanować wcześniej wszystkie detale i szczegóły. Panny Młode z krótkimi włosami nie muszą martwić się o swoją fryzurę, krótkie włosy mogą wyglądać przepięknie w połączeniu z suknią ślubną. Nie musicie przypinać treski czy innych sztucznych włosów. Wystarczy pomysł, czasami toczek , fascynator, kwiat czy ładna spinka, aby nadać ten jeden wyjątkowy charakter!

Krótkie włosy

Żyjemy w czasach, w których moda bardzo szybko się zmienia, ale jest też bardziej tolerancyjna. Często to co jest nowe i niespotykane, uchodzi za fascynujące i warte posiadania lub pokazania. Kiedyś kobiety nie obcinały włosów, zapuszczały je i upinały. Dziś w świecie fryzur mamy większe pole do popisu. Możemy farbować je na dowolne kolory i obcinać wedle upodobania. Fryzura na chłopaka nie raz jest naprawdę bardzo dziewczęca i dodaje seksapilu. Jest wiele gwiazd i znanych osób wśród kobiet, które posiadają krótkie włosy. Więc droga Panno Młoda nie ma się co przejmować i stresować krótkimi włosami!

Czy mam zapuszczać krótkie włosy do ślubu?

To bardzo trudna decyzja. Każdy ma inne upodobania i gust. Jedno jest pewnie – nie ma się co zmuszać do radykalnych zmian. Jeśli masz krótkie włosy – to nic strasznego! istnieje wiele pięknych fryzur, upięć czy dodatków dla takich włosów. Mogą być one subtelne, romantyczne, delikatne czy z pazurem. Zapuszczanie włosów jest jednak długotrwałe, warto jednak ocenić stan swoich włosów i oszacować szybkość z jaką rosną. Średnio przyjęło się, że włosy rosną 1 cm na miesiąc.  Jeśli ślub jest za dłużej niż rok, można spróbować.

Wcześniej jednak, zobacz galerię inspiracji dla włosów krótkich!

Zobaczcie galerię inspiracji.

Fryzury ślubne  – długie włosy

KLIKNIJ, ABY POWIĘKSZYĆ ZDJĘCIE
[gm album=69]

Fot. pinterest.com

Share

Podziel się swoją opinią

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koniecznie przeczytaj!
Zabieg polecany jest szczególnie osobom, które mają problemy z pojawiającymi…