Informacja prasowa

FUNFASHION – idea cyklicznych pokazów mody, dających możliwość zaprezentowania się szerszej publiczności przez młodych, niezależnych projektantów. Bowiem w świecie mody istnieją dwa typy ludzi – jedni ślepo podążają za ciągle zmieniającymi się trendami, zaś inni stawiają na własny, charakterystyczny styl. Na takich projektantów stawia FunFashion.

1385624_575095955870812_956737775_n

FUNFASHION No.2 12 października (sobota) godz. 20.00, Wrocław IlGusto.

W pokazie mody udział wezmą:

Fu Ku

Podczas 1 edycji FF Fu ku pokazało fraki w wydaniu Glamour , ta edycja to również fraki lecz w wydaniu elegancji sportowej, na 3 edycję FF  szykowane są fraki koronkowe, ale to dopiero zapowiedź.

Fraki Made by fuKu w wydaniu sportowej elegancji to dowód na to, że dres wcale nie musi być kojarzony tylko z porannym fitnessem. Elegancka forma fraku przełamana popularnym materiałem dresowym w połączeniu z eko-skórą daje nową jakość. Idealne zarówno do casualowych połączeń, jak i eleganckich stylizacji.

Marka Black Rooster powstała z myślą o ludziach dobrze obeznanych ze światem sztuki oraz kultury szeroko pojętej.

Produkty w postaci odzieży, pościeli, plakatów oraz toreb oprawiane są hasłami zaczerpniętymi z dziedziny literatury, teatru, muzyki czy nawet mass mediów. Produkty można znaleźć na stornie internetowej www.blackrooster.pl

Jestestwo marki oparliśmy na fundamencie krytyki, która wytyczyła przed nami ścieżkę nieskalaną kompromisami. Nie ma w nas żadnych półśrodków. Dbamy, aby produkty wychodzące spod naszych skrzydeł prezentowały wysoką jakość.

Zdajemy sobie w pełni sprawę, że nie będziemy satysfakcjonować i cieszyć wszystkich. Ta świadomość napawa optymizmem, ponieważ nie jesteśmy dla każdego.

Tworzymy. Penetrujemy obszar kultury szeroko pojętej i robimy to dobrze. To jedyne, co możemy Państwu zaproponować.

Tylko i wyłącznie od Ciebie zależy jak nas zrozumiesz. Tylko i wyłącznie od Ciebie zależy jak rozumiesz siebie.

Kasia Rusak-Sarecka projektuje biżuterię BEYOND JEWELLERY metodą HandMade przy użyciu metalowych zamków błyskawicznych.

Kolekcja ready to wear czyli zamki w postaci elementu zdobiącego serię kamizelek wieczorowych.Charakterystyczną cechą kolekcji jest połączenie nowoczesnej formy detalu z prostym klasycznym krojem ubioru.

Ostateczny efekt to elegancja ze szczyptą ekstrawaganckiego szyku i rockowego glamour-u. Kolekcja biżuterii NEW ROCK to kolekcja bazująca na wyrazistej rockowej stylistyce, zainspirowana kulturą Indian. Zamknięta w nowoczesnej, eklektycznej formie, wychodzi poza ramy klasycznej definicji biżuterii. Stworzona z myślą o kobiecie XXI wieku – niezależnej, silnej. Lubiącej wyrażać swoją osobowość poprzez ubiór i nie stroniącej od nowości.

1375699_672964516056696_1976638260_n

DNA ART & Fashion nowo otwarty butik w sercu Wrocławia, przy Grodzkiej 5

Jest to miejsce, gdzie moda spotyka się ze sztuką. Unikatowe marki, młodzi projektanci, niebanalne kolekcje. Wierzymy, że polski produkt jest najlepszy, dlatego wszystko dostępne w DNA  zostało zaprojektowane i uszyte w Polsce.

W butiku dostaniemy m.in. biżuterię od Me’amoore, torebki StudioKropki3, Milate, akcesoria MadeInKasia, buty FunInDesign, odzież od Shemore, Betko, LilaLu, AgamaStudio.

Projekty GAVLA szyte są przeważnie z jedwabiu, alpaki i innych włoskich tkanin. Prócz tego projektant odnajduje inspiracje w niekonwencjonalnych materiałach, takich jak plastik, podszewki, pióra, metal, a nawet gwoździe. W zależności od idei i przeznaczenia produkowane są w pojedynczych egzemplarzach lub w większej ilości. W swojej pracy GAVEL stawia na jakość, niepowtarzalność oraz wielofunkcyjność.

GAVEL współpracuje z doświadczonymi na międzynarodowej arenie modelami i modelkami, mającymi za sobą sesje dla magazynu Vogue oraz pokazy w całej Europie i Azji.

Marka GAVEL wkradła się przebojem na salony. W ciągu kilku miesięcy GAVEL zdobył rozpoznawalną markę w skali ogólnopolskiej. Stroje projektanta doceniło wielu celebrytów, aktorów, dziennikarzy, prezenterów, piosenkarzy i innych osobistości, jak Anna Kaczyńska, Anna Piszczałka, Izabela Kopeć, Sasha Strunin, Sylwia Grzeszczak, Madox czy Michał Szpak, którzy na galach Złotych Kaczek, Telekamer, Viva Comet czy pokazach mody pojawiają się w jego stylizacjach.

W 2012 roku twarzą kolekcji na sezon jesień-zima marki GAVEL została Anna Piszczałka.

Stroje zaprojektowane przez GAVLA zostały wykorzystane w teledysku do piosenki „Karuzela” Sylwii Grzeszczak.

 

Le Blakk – Kasi Hubers

 

Fryzury i makijaże wykona Akademia Fryzjerska Berendowicz&Kublin z Times’a (od października  będzie działał pod nowym szyldem Salon Fryzjerski Hair).

 

Prowadzenie Ilona Felicjańska.

 

Wieczór muzycznie uświetni Asia Kwaśnik.

 

Share

Podziel się swoją opinią

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koniecznie przeczytaj!
Zobaczcie najnowszą kolekcję sukien ślubnych, hiszpańskiej marki Manu Garcia