Galaxy – smartfon o kosmicznych możliwościach

Samsung od lat liderem jest w produkcji niesamowitych smartfonów, które znajdują miliony nabywców na całym świecie. Dlaczego? Odpowiedź jest prosta – ponieważ są świetne nie tylko pod względami technologicznymi, ale i wyglądają rewelacyjnie. Dodatkową zaletą jest fakt, że w stosunku do konkurencji, mają bardziej przystępne ceny. Galaxy S6 to model, który budził emocje już od chwili ogłoszenia jego produkcji i zalicza się do jednego z flagowych produktów południowokoreańskiej firmy. Dlaczego?

Niepowtarzalny design Samsung Galaxy S6

Samsung Galaxy S6 zwraca uwagę mistrzowskim designem – jego obudowa powstała z perfekcyjnego połączenia szkła i metalu, a zaokrąglenia sprawiają, że ma niepowtarzalny kształt. Telefon posiada dotykowy wyświetlacz Quad HD Super AMOLED o przekątnej 5,1-cala, który pokazuje żywy, pełen nasyconych barw obraz w jakości lepszej niż Full HD! Te świetne parametry obrazu przekładają się na komfort użytkowania zarówno aplikacji, jak i znajdujących się w smartfonie aparatów, kamery i innych elementów. W przyciski na froncie wkomponowany został w dyskretny sposób czytnik linii papilarnych wysokiej jakości, pracujący z autorską technologią KNOX. Służy ona nie tylko do odbezpieczania urządzenia przy użyciu palca, ale można również w ten sam sposób potwierdzać transakcje bankowe.

Pod obudową jeszcze lepiej…

Obudowa i ekran to elementy po prostu świetne, ale to samo śmiało można powiedzieć o podzespołach – a nawet więcej, ponieważ zaliczają się one do ścisłej czołówki technologicznej. Samsung Galaxy S6 działa pod kontrolą systemu Android, a za płynne jego działanie odpowiada niesamowicie mocny, ośmiordzeniowy procesor, mający do dyspozycji 3 GB RAM. Do tego dochodzi bardzo mocny aparat tylny – ma on matrycę CMOS 16.0 Mpix, co pozwala wykonywać ultra – realistyczne zdjęcia wysokiej jakości.

Nie zapomniano także o aparacie do robienia selfie. Znajduje się on z przodu i ma matrycę 5 Mpix, co gwarantuje świetne fotki. Równie dobrze sprawuje się w przypadku nagrywania własnych filmów. Filmy można zapisywać w jakości Ultra HD (4K). Ile jest miejsca na fotografie i filmy? Samsung Galaxy S6 oferuje 32 GB.

Smartfon, który będzie Twoim osobistym asystentem

Galaxy S6 to nie tylko zdjęcia, filmy i przepiękny design, ale również praktyczna pomoc dzięki fabrycznie instalowanym aplikacjom. S Voice to możliwość wyszukiwania za pomocą komend głosowych informacji w Internecie, dzwonienia, uruchamiania aplikacji, a także aktualizowania Facebooka lub Twittera. S Health to z kolei trener, który pomaga kontrolować codzienne spożycie kalorii i wagę, a także wyniki treningów.

Jak więc widać po powyższych przykładach, Galaxy S6 to doskonały telefon, z którego można korzystać przez 24 godziny na dobę.

Materiały prasowe

Share