Gwiazdy kochają tatuaże!

Gwiazdy słyną z różnych upodobań i zamiłowań. Wiele z nich uwielbia ozdabiać swoje ciało rozmaitymi tatuażami. Dla jednych jest to moda, dla drugich filozofia, jedni w ten sposób starają się wyrazić siebie, drudzy wyznają miłość ukochanej osobie. Powodów, dla których to robią jest mnóstwo. Przyjrzyjmy się niektórym z nich.

Niedawno sieć obiegł filmik, na którym Rihanna, w jednym z nowozelandzkich  salonów, tatuuje sobie dłoń. Wydaje się, że nie ma w tym nic dziwnego, ciało piosenkarki zdobi już przecież ponad dwadzieścia tatuaży, ale ekstrawagancka metoda „mako”, którą ów rysunek został wykonany mrozi krew w żyłach. Polega ona na wbijaniu w skórę dłuta przy użyciu drewnianego młotka. Przykład ten pokazuje, jak wiele można znieść z miłości do tatuaży.

r-600,0-n-942011mlN7_rihanna_tatuaz_tatuaze_rihanny_rihanna_pour_it_up_rihanna_what_now_rihanna_ma_nowy_tatuaz_masakra_wyglada_jakby_wyszla_z_wiezienia

Polskie celebrytki również uwielbiają tatuaże, jedną z nich jest Maja Szablewska, która ma ich sporo, dla każdego ma też wytłumaczenie, każdy coś ze sobą niesie. Wyróżnię tutaj dwie „dziary” gwiazdy. Plecy Mai zdobi napis „EVERYTHING HAPPENS FOR A REASON”, jest to jej filozofia życiowa – wszystko, nawet to, co dzieje się nie po naszej myśli, dzieje się po coś i ma głębszy sens.

Na karku Szablewska wytatuowała sobie literę M ze skrzydłami, skrzydła to symbol wolności swobody, lekkości i oderwania od rzeczywistości. Tatuaż został wykonany, gdy zakończył się pewien ważny rozdział w jej życiu zawodowym.

SAMSUNG DIGITAL CAMERA

Męskie i umięśnione ciało jednego z najprzystojniejszych piłkarzy na świecie, Davida Beckhama zdobi wiele tatuaży, każdy jest dla niego ważny, każdy coś symbolizuje i o czymś mu przypomina. Na lewej dłoni sportowiec ma wytatuowane imię swojej żony – „Victoria”. To bez wątpienia dowód wielkiej miłości.

beckhamdavid_047

Natalia Lesz ma cztery tatuaże. Chiński znak na stopie symbolizuje prawdę, na plecach szczęście. W ten znak jest również wpisana litera S, pierwsza litera imienia jej byłego ukochanego, Svena. Nadgarstek piosenkarki zdobi napis „Here today, gone tomorrow” („Dzisiaj tu, jutro tam”), to pewnego rodzaju dewiza i filozofia życiowa artystki.

images

O tym, że Przemysław Saleta jest wspaniałym ojcem przekonaliśmy się już wielokrotnie. Bokser miłość do swoich córek wyraził też poprzez tatuaże. Na przedramionach ma podobizny swoich córek.

przemyslaw_saleta_640x360_crop_rozmiar-niestandardowy

Inną gwiazdą, która eksponuje na swoim ciele miłość do swoich dzieci jest Angelina Jolie, aktorka przez wielu uważana za najpiękniejszą i najseksowniejszą kobietę świata. Zapisała sobie ona na skórze daty urodzin swoich dzieci.

SAMSUNG DIGITAL CAMERA

Przykładów można by mnożyć i mnożyć, bo jest ich mnóstwo, wybrałam te najciekawsze i niosące jakieś znaczenie.

Marta Kurpas

fot. materiały prasowe

Share