Historia marki Brilliance

„Kocham sprawiać ludziom radość i nie zamierzam tego nigdy zmieniać. Nigdy też nie zrezygnuję z siebie.. Zrozumiałam, że tak samo jak Ci których kocham zasługuję na miłość, szacunek i mam prawo do realizacji marzeń!”

Agata_Trojanowska_Brilliancemówi Agata Trojanowska – pomysłodawca i twórca marki Brilliance

brilliance

Polub na Facebooku Brilliance:

https://www.facebook.com/brillinace

SIŁA jest KOBIETĄ!
„Ubierać kobiety w siłę kobiecości, to część mojej życiowej misji…
„Inicjalna MOC kobiety, emanuje z niej wówczas gdy wygląd stanowi odbicie jej autentycznej natury, temperamentu oraz wewnętrznych namiętności, kiedy staje się zewnętrznym odzwierciedleniem tkwiącego w jej wnętrzu unikalnego potencjału.
Potencjał każdej kobiety jest jak jej unikalny kod genetyczny…
Dlatego wraz z całym zespołem ekspertów Brilliance, każdego dnia pokazuję kobietom jak korzystać z tkwiącego w nich kobiecego potencjału a także jak pielęgnować umysł, dbać o ciało, wydobywać i podkreślać własne atuty oraz tworzyć stylizacje odpowiednie nie tylko do typu sylwetki ale także idealnie dobrane do ich unikalnego charakteru.
Koncentrując się na rozwoju wewnętrznym z jednoczesnym rozwijaniem wizerunku zewnętrznego pomagamy kobietom osiągnąć styl życia jakiego głęboko pragną!”

Zapraszam Cię do przyłączenia się do społeczności Wyjątkowych Kobiet BRILLIANCE
Become a Brilliant Woman*

Czy „od zawsze” wiedziałaś czym chcesz zajmować się w życiu? Lalki, sukienki, kokardki?

Wszystko zaczęło się od bajkowych spódniczek… Dziecięcym marzeniem była „kręcąca się spódniczka, taka, jaką mają księżniczki”. Od zawsze czułam, że ubiór należy do jednych z najsilniejszych atutów mających bezpośredni wpływ na nasze samopoczucie i sposób postrzegania siebie. A ja po prostu chciałam być księżniczką. Już jako mała dziewczynka zauważyłam, że człowiek wybierając konkretny ubiór – wchodzi w rolę, zmienia się jego fizjonomia, sposób poruszania, układ ciała, co bezpośrednio wpływa na sposób w jaki postrzegają go inni. Jako dorosła kobieta, zamarzyłam na nowo, aby nadać swojej kobiecości wyjątkowy, baśniowy wyraz. Rozpoczęłam poszukiwanie na rynku wyjątkowych projektów… Mimo przeogromnej oferty nigdzie nie mogłam znaleźć tych właściwych. Kupowałam różne, czasem bardzo ładne, jednak zawsze czegoś im brakowało- mało elegancki materiał, krój nie do końca taki jak powinien być… Więc postanowiłam stworzyć ją sama… Była zima… za wymarzonym materiałem zjeździłam pół Polski, ale udało się. Wówczas, z pomocą mojego mentora, niezwykłej kobiety-Basi Janus, która w projektowaniu nauczyła mnie zwracać uwagę na najmniejszy szczegół-powstała pierwsza spódnica. Później kolejna i kolejna… i tak powstała pierwsza kolekcja moich spódniczek. Długo pracowałam nad idealnym fasonem i materiałami…

brilliance (9)Miss Polski 2012 Katarzyna Krzeszowska w koronkowej spódniczce Brilliance

brilliance (11)Miss Polski 2012 Katarzyna Krzeszowska wystąpiła w  sukni „Calineczka”

Marka Brilliance powstała w dość trudnym dla Ciebie okresie życia…

Markę stworzyłam w roku stanowiącym wręcz największy przełom mojego życia- kiedy w ciągu kilku miesięcy świat zabieganej, odnoszącej sukcesy pani menager w branży beauty stanął na głowie. Najpierw dowiedziałam się o poważnej chorobie i konieczności natychmiastowej operacji… W trakcie półrocznej rekonwalescencji po chorobie zrezygnowałam z wysokiej pozycji na etacie, który dawał mi poczucie bezpieczeństwa finansowego (wtedy uświadomiłam sobie, że rzeczy które działy się w firmie były sprzeczne z moimi wartościami). Dodatkowo podjęłam trudną decyzję o zakończeniu niespełnionego małżeństwa. Z jednej strony czułam się jakbym „odcięła sobie obie nogi”… oznaczało to że przez chwilę nie mogłam chodzić o własnych siłach… ale wiedziałam, że tylko tak naprawdę uzdrowię swoje życie. I chodź była to bardzo głośna pobudka, jestem za nią szalenie wdzięczna. Dzięki niej dziś jestem silną, pełną życia, świadomą swojej wartości kobietą.
Głęboko wierzę w mądrość organizmu. Wiem, że problemy ze zdrowiem pojawiły się u mnie jako rezultat zagłuszania własnych potrzeb i naruszania wewnętrznych zasad dla zaspakajania wymagań innych. Wiedziałam, że obie decyzje chodź trudne najbardziej słuszne jakie mogłam w tym momencie podjąć.

Skąd pomysł na Brilliance?

Jakiś czas po rekonwalescencji, jeszcze na studiach biznesowych wzięłam sprawy w swoje ręce… Nie przyszło ono bynajmniej samo, lecz dzięki dwójce moich przyjaciół. Włożenie mojej życiowej misji w ramy marki Brilliance ostatecznie zawdzięczam inspiracji moich przyjaciół, którzy zupełnie niezależnie w ciągu jednego dnia powiedzieli coś w stylu „obudź się dziewczyno, nie widzisz co się dzieje? Te kobiety cię potrzebują”’
Rzeczywiście, to było istne szaleństwo, podczas zajęć gdzie się nie obróciłam, tam czekała kobieta gotowa docenić urok spódniczek mojego projektu z pytaniem gdzie ja je kupuje? Zawsze poszukiwałam najpiękniejszych sposobów na wyrażenie drzemiącej we mnie wizji kobiecości i otrzymywałam wyraźne potwierdzenie od kobiet z mojego otoczenia, że podoba im się to, co tworzę. Dlatego ponad 7 lat przed powstaniem marki Brilliance zaraz po studiach na kierunku Kosmetologia zajęłam się wizerunkiem i z czasem zostałam Style i Beauty Coachem. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w pracy stylisty i eksperta branży beauty wypracowałam bardzo zmysłowy, nadający kobietom prawdziwej lekkości i powabu Styl, który dziś adaptuję przy tworzeniu każdego projektu Brilliance.

Spóednice B

Czy był ktoś w Twoim życiu, kto widział zdolności Agaty i wierzył w Ciebie?

 Przyjaciele i moje klientki…Moja wizja wyrażania kobiecości wywoływała ogromne zainteresowanie kobiet. Byłam zaczepiana na ulicy, w restauracjach, w urzędach… przez kobiety zainteresowane gdzie kupiłam to cudo? Odpowiedź zawsze była taka sama: „Dziękuję, to mój projekt” Na co kobiety odchodziły z posmutniałą miną… Na tym etapie nie wyobrażałam sobie, że mogłabym tworzyć też dla nich, że mogłabym stworzyć własną markę. W czasie tych ostatnich studiów biznesowych rozwijałam własną firmę o profilu IT. Pewnego dnia na uczelni moja serdeczna przyjaciółka, kobieta sukcesu, powiedziała: „fajnie, że rozwijasz swoją firmę, ale IT to zupełnie nie twoja bajka… nie rozumiem, dlaczego nie robisz tego, do czego jesteś stworzona?  Popatrz na to, co dzieje się wokół, zrób coś z tym!”. Chwilę potem w trakcie samego wykładu usiadłam obok doświadczonego, odnoszącego sukcesy przedsiębiorcy, dziś przyjaciela, który obserwował co się dzieje- niemal zdeptany przez kolejną kobietę, próbującą dostać się do mnie by pochwalić design- nie czekając, aż po raz kolejny odpowiem to samo, powiedział krótko: „my te spódnice sprzedajemy”. Przeszedł mnie dreszcz… myślałam że zwariował ale on wiedział co robi i ze stoickim spokojem poprosił mnie abym podzieliła się z klientką swoją wizytówką (IT). Z wrażenia nie odezwałam się ,a on na koniec tylko skwitował-„ ja tylko zacząłem- zrób z tego pożytek”. Stwierdziłam, że robiłabym dalej to co kocham tylko na większą skalę… dlaczego mam się przed tym bronić. W tym dniu rozdałam ok 50 wizytówek, nie do końca zdając sobie sprawę z konsekwencji. Następnego dnia rano zajęłam się nowym projektem szkoleniowym który rozwijałam w swojej firmie zupełnie nie spodziewając się że godzinę później rozdzwoni się telefon od tych cudownych kobiet pragnących nabyć moje projekty. To moje dzisiejsze klientki.

 

Spóednice MIX

 Jeden z sukcesów, który powiedział Ci „jesteś na dobrej drodze, tak trzymać!”?

Mój sukces?….to każda zadowolona klientka Brilliance! KAŻDY PROJEKT TWORZĘ Z MIŁOŚCIĄ, WIERZĄC, ŻE WNIESIE RADOŚĆ I MNÓSTWO DOBREJ ENERGII DO ŻYCIA MOICH KLIENTEK. Od kiedy odkryłam swoją prawdziwą siłę, poprzez działalność marki pragnę inspirować kobiety do tego samego. Dlatego stworzyłam Akademię Brilliance. Twarze kobiet wychodzących z naszych warsztatów, to ogromny sukces i odpowiedź na pytanie „dlaczego to robię”! Brilliance Academy- to działalność skoncentrowana wokół rozwoju kobiecego potencjału, budowaniu świadomości dbania o zdrowie własnego ciała i umysłu, budowaniu wizerunku i poprzez to gruntowaniu wewnętrznej kobiecej siły. Akademia gromadzi najlepszych ekspertów z zakresu rozwoju potencjału kobiecości tworząc społeczność zadbanych, świadomych własnej siły kobiet sukcesu, gotowych odważnie sięgać po swoje marzenia.

brilliance (10)Tunikę Etno z najnowszej kolekcji Brilliance ma na sobie Miss Polski podczas zgrupowania Miss Fashion World

Jaka jest Agata Trojanowska prywatnie? Gdy nie projektuje to…?

Prywatnie jestem szczęśliwą mamą 11 letniej Nadii. Dużo czasu spędzamy razem w zaprzyjaźnionej stadninie (Nadia kocha konie) i na rowerach, czasem pomaga mi też projektować. Dużo czytam, szkolę, opiekuję się kobietami z mojego otoczenia i ubóstwiam gości, mogłabym przyjmować przyjaciół co weekend. Mój dom jest dla nich zawsze otwarty.

Plany na kolejne lata?

Już wkrótce pojawi się specjalna mini-kolekcja dedykowana rozwojowi świadomości zapobiegania nowotworom piersi u kobiet”. Pragnę by kobiety czuły się piękne, zadbane, szczęśliwe. By z drobną pomocą Brilliance czuły się wyjątkowo w swoim zdrowym ciele.

www.brilliance-boutique.com

 brilliance (12)Od lewej Brilliant Woman Katarzyna Krzeszowska w Calineczce by Brilliance

Twórca Brilliance Agata Trojanowska
Stylistka, ekspert branży beauty, autorka wykładów i warsztatów z zakresu kobiecości i wizerunku wygłoszonych podczas wielu kobiecych konferencji m.in. „Pięknie być kobietą” oraz „Kobiecość nie jedno ma imię”. Twórca wielu szkoleń dla profesjonalistów w branży Spa&Wellness, autorka artykułów eksperckich dla prasy branży kosmetyki profesjonalnej oraz lifestyle magazynu „C’est la vie” . Telewizyjny Ekspert TVP2 w programie „Pytanie na Śniadanie”a także „Stylowe spotkania Gali” oraz „Gotowe na zmiany” w Polsat Cafe. Jako kosmetolog, szkoleniowiec i ekspert w branży BEAUTY, większość zawodowego życia poświęciła kobietom, ich rozwojowi zawodowemu i osobistemu oraz kreowaniu ich wizerunku i tak wypracowała w branży miano Beauty Coacha. Dziś w ramach kobiecej marki mody Brilliance realizuje swoją misję wdrażając wspaniałe kobiece projekty edukacyjne. Core Concept marki było powołanie do życia Brilliance Academy®- działalności skoncentrowanej wokół rozwoju kobiecego potencjału, budowaniu świadomości dbania o zdrowie własnego ciała i umysłu, budowaniu wizerunku i poprzez to gruntowaniu wewnętrznej kobiecej siły. Akademia gromadzi najlepszych ekspertów z zakresu rozwoju potencjału kobiecości tworząc społeczność zadbanych, świadomych własnej siły kobiet sukcesu, gotowych odważnie sięgać po swoje marzenia. Już wkrótce także pojawi się specjalna mini-kolekcja dedykowana rozwojowi świadomości zapobiegania nowotworom piersi u kobiet”

brilliance

Polub na Facebooku Brilliance:

https://www.facebook.com/brillinace

Share

Podziel się swoją opinią

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koniecznie przeczytaj!
Jakie są najczęstsze problemy związane z żołądkiem?