Huczne rozpoczęcie sezonu wiosennego u polskich projektantów już w ten weekend!

 

Włącz się do ruchu Kultura Mody 

Największa, multiformatowa impreza modowa, na którą wszyscy czekają już od zeszłego roku nadchodzi! Targi mody autorskiej i designu Fashion Meeting POP UP STORE odbędą się w dniach 25 i 26 marca (w godz. 11:00-18:00) w Browarze Mieszczańskim we Wrocławiu.

Wstęp wolny


Wyczekując wiosny u polskich projektantów mody

Fashion Meeting to wyjątkowe wydarzenie targowe, które sprowadza do Wrocławia najlepszych, wyselekcjonowanych projektantów z całej Polski po to, aby Wrocławianki
i Wrocławianie mieli okazję doświadczyć bezpośredniego kontaktu z twórcami polskiej mody i designu, kupić wyjątkowe ubrania, biżuterię, akcesoria damskie, męskie i dziecięce oraz skosztować fenomenalnych ulicznych smaków za sprawą wielkiego zlotu food trucków Wrocławscy Ulicożercy. Najnowsze, wiosenne kolekcje polskich projektantów, design i wyborne jedzenie to kwintesencja Kultury Mody niezależnej.

 

#Kupuj Polskie Marki
Świadome zakupy, promowanie polskich twórców mody i designu to idea Fashion Meeting, którą wspierają klienci, a która towarzyszy organizatorom od 2012 roku, kiedy nie istniały jeszcze żadne targi mody niezależnej. Fashion Meeting prowadzi selekcję marek tworzących niezależną polską modę, aby zagwarantować unikalne zakupy i satysfakcję klientów, którzy docenią pomysł i kreatywność, a jednocześnie kochają polskie marki.

Tym razem zagości w Browarze Mieszczańskim blisko 100 projektantów, którzy zaprezentują na swoich stanowiskach około 27 tysięcy produktów i 350 kolekcji na sezon wiosenny.

Na stanowiskach znajdą się wiosenne płaszcze, kurtki dla pań i panów, piękne ręcznie robione damskie i męskie buty, biżuterię, okulary oraz dodatki, które podkreślą wiosenny look.

Dobre dla dzieci

Specjalnie dla dzieci zostanie utworzona Strefa mody dziecięcej, w której będzie można kupić ubrania, akcesoria i zabawki dla najmłodszych wykonane z delikatnych, przyjemnych dla ciała materiałów z najwyższą dbałością o jakość. Oferty projektantów obejmują kategorie wiekowe od 0 do 13 lat. Odwiedzając targi będzie można wesprzeć datkiem Fundację Cząstka Ciebie, która działa na rzecz niepełnoprawnych dzieci, a na jej stanowisku będą przygotowane specjalne atrakcje dla najmłodszych.

Moda, sztuka i styl

Fashion Meeting to wydarzenie multiformatowe, łączące wiele aspektów miejskiego życia – uczta koneserów świadomej mody, designu i dobrego stylu, w którego odkrywaniu i budowaniu podczas bezpłatnych konsultacji wspierać będzie uczestników stylistka Agnieszka Kubasiak.

Wszystkich, którzy poza osobistym kontaktem z projektantami cenią sobie zakupy online i lubią konkursy, organizatorzy zapraszają na spotkanie z przedstawicielkami Allani, które odbędzie się w sobotę w godzinach 14:00-16:00.

Stałym elementem wydarzenia jest wystawa. Tym razem będzie można zobaczyć i kupić na miejscu ilustracje mody, grafiki i akwarele Agnieszki Nawrat.

Zlot Food Trucków

Dopełnieniem całości modnych doznań będzie zlot food trucków, podczas którego obowiązują najpyszniejsze smaki oraz cudowne aromaty. Dzięki współpracy Fashion Meeting z Wrocławskimi Ulicożercami, na Dziedzińcu Browaru Mieszczańskiego zaparkuje prawie 30 gastrowozów, które będą karmić wszystkich do syta.

Największe wydarzenie modowe tej wiosny już w najbliższą sobotę i niedzielę (25 i 26 marca) w godz. 11:00-18:00 w Browarze Mieszczańskim we Wrocławiu przy ul. Hubskiej 44.

Więcej informacji:

www.fashionmeeting.pl
www.kulturamody.pl

www.facebook.com/wroclawfashionmeeting

 

Wydarzenie na Facebook’u:

www.facebook.com/events/1618652448440381

Patronat: Wrocław – Miasto Spotkań

Patroni medialni: Radio ESKA, STRÖER, ECHO24.TV, Multikino, AVANTI24.pl, Styl.pl, MADAME, moda&styl, Moda w Polsce, ALLANI, Imperium Kobiet, modnamoda.pl, www.wroclaw.pl, Businesswomand&life, KochamWroclaw.pl, ModnaUlica.pl, Magazyn VIP, fashionweare.com, Rynek Mody, Feszyn.com, TuWroclaw.com, dlaStudenta.pl, kulturaonline.pl

 

Organizator: Sequence

 

 

Share

Podziel się swoją opinią

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koniecznie przeczytaj!
Nowa linia w kolekcji ORSAY jest inspirowana modą uliczną i…