Hurtownia gastronomiczna – co oferuje i jak wybrać najlepszą?

hurtownia gastronomiczna

Szukasz dobrego wyposażenia dla swojego lokalu gastronomicznego? Miejscem, które powinieneś poznać, jest hurtownia gastronomiczna. W jej asortymencie znajdziesz zarówno profesjonalne urządzenia, jak i wszelkie potrzebne w lokalu akcesoria. W dzisiejszym artykule krótko przedstawimy Ci asortyment takiej hurtowni. Czytaj dalej i sprawdź, czy to rozwiązanie dla Ciebie.

Co oferuje hurtownia gastronomiczna?

Hurtownia gastronomiczna specjalizuje się w dostarczaniu różnego rodzaju artykułów i sprzętu niezbędnego do prowadzenia działalności gastronomicznej. Obejmuje to szeroki zakres produktów, od drobnych akcesoriów, poprzez sprzęt kuchenny, po profesjonalne urządzenia dla gastronomii. Przykładem takiej hurtowni jest Gastromix. Na stronie https://gastromix.pl/ znajdziesz wszystko, co jest potrzebne do otwarcia i prowadzenia lokalu gastronomicznego, czyli:

– meble ze stali nierdzewnej,

– garnki, misy, tace i inne naczynia kuchenne,

– przybory i akcesoria dla cukierni, cateringów, barów i kebabów,

– szkło oraz artykuły i zastawę stołową dla restauracji i nie tylko,

– profesjonalną chemię dla gastronomii,

– odzież gastronomiczną.

To nie wszystko. Gastromix oferuje także profesjonalne urządzenia, takie jak piece konwekcyjno-parowe, urządzenia chłodnicze, ekspresy do kawy, profesjonalne grille, piece do pizzy, zmywarki gastronomiczne, maszyny do lodów, ciągi grzewcze i wiele innych. Jeśli szukasz sprzętu do swojego lokalu, to na pewno znajdziesz tam odpowiednie urządzenie.

Nie tylko kompleksowe wyposażenie – dlaczego warto współpracować z hurtownią gastronomiczną?

Zaletą współpracy z hurtownią gastronomiczną jest możliwość zaopatrzenia lokalu w jednym miejscu. Wbrew pozorom to jednak nie wszystko. Profesjonalna hurtownia gastronomiczna oferuje usługi serwisowe, zarówno gwarancyjne, jak i pogwarancyjne. Przeprowadza także okresowe przeglądy serwisowe swoich urządzeń. Decydując się na pakiet serwisowy, zyskujesz regularne przeglądy w cenie. Dzięki temu masz gwarancję wymiany wyeksploatowanych części i aktualizacji oprogramowania.

Co więcej, hurtownia gastronomiczna umożliwia zakup profesjonalnych sprzętów w leasingu. Jest to nieocenione wsparcie w przypadku nowo otwieranych lokali, które muszą zakupić całe wyposażenie. Warto dodać, że niektóre hurtownie, w tym np. wspomniany Gastromix, oferują również projektowanie lokali gastronomicznych wraz z doborem odpowiednich do ich specyfiki urządzeń.

Podsumowując, współpraca z dobrą hurtownią gastronomiczną przekłada się na wielowymiarowe korzyści i to nie tylko w kontekście kompleksowego wyposażenia. Decydując się na taką współpracę, warto dokładnie poznać asortyment i dodatkowe usługi hurtowni.

Artykuł sponsorowany

Share