Wczoraj 27 czerwca odbył się pokaz mody polskiej projektantki Gosi Baczyńskiej.  Nową kolekcję „I feel love”  mogli podziwiać zaproszeni goście
w Forcie Sokolnickim w Warszawie na Żoliborzu.   Nie zabrakło typowej śmietanki towarzyskiej, na pokazie pojawili się inni projektanci jak np. Maciej  Zień czy duet Paprocki&Brzozowski  oraz znane gwiazdy jak Małgorzata Kożuchowska ( która wg nas jest ikoną stylu Gosi Baczyńskiej), Ada Fiał, Tomasz Jacyków czy Monika Brodka.  Pokaz można było oglądać na żywo na Facebooku T- Mobile sponsora głównego.

Tym razem Gosia Baczyńska postawiła na dyskotekowe rytmy i cofnęła się w czasie do szalonych lat 70tych.  Kolekcja jesień zima 2013/2014  to wg Baczyńskiej bardzo odważne kolory jak turkus czy fuksja.  Oczywiście  jasne kolorowe barwy połączone z czernią i szarością.

W pokazie wystąpiła także zwyciężczyni Top Model Zuzanna Kołodziejczyk.

Jest to na pewno inna kolekcja niż zwykle, bardziej odważna, stawiająca na nietypowe rozwiązania. Propozycje są wyraziste, a nawet błyszczące.  Stworzone na pewno do węższego grona odbiorców, ale konkretnie sprecyzowanego.  My widzimy, że proponowane suknie czy inne częsci garderoby idealnie nadają się dla kobiety pewnej siebie,  takiej która nie boi się stąpać twardo po ziemi i lubi zaskakiwać. Dla kobiety odważnej i sprecyzowanej. Szczególnie, dla takiej która lubi zwracać na siebie uwagę.
A Wam jak się podoba nowa kolekcja Gosi Baczyńskiej?
          gosia1 (7) gosia1 (8) gosia1 (9) gosia1 (10) gosia1 (11) Pokaz Gosi Baczynskiej, Fort Sokolnickiego, 27.06.2013, fot. WBF Pokaz Gosi Baczynskiej, Fort Sokolnickiego, 27.06.2013, fot. WBF Pokaz Gosi Baczynskiej, Fort Sokolnickiego, 27.06.2013, fot. WBF
gosia1 (5)
fot. Materiały prasowe
Share

Podziel się swoją opinią

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koniecznie przeczytaj!
Anja Rubik i jej sesja zdjęciowa dla marki Free People…