I LOVE FASHION FRIDAY – w Teatrze Muzycznym Capitol

6 maja o godzinie 16 w Teatrze Muzycznym Capitol odbędzie się pokaz mody I LOVE FASHION FRIDAY. Pokaz ma na celu promocję mody polskiej – zostaną zaprezentowane polskie marki odzieżowe Bialcon i Rabarbar oraz ubrania od polskich projektantów udostępnione przez wrocławski butik Moher Vintage&Design. Po wybiegu chodzić będą modelki z wrocławskiej agencji modelek i modeli Spot Management, a cały event poprowadzi właścicielka agencji, Joanna Głowacka.

Organizatorem pokazu jest Dolnośląska Szkoła Wyższa, a dokładniej – trzy studentki, których produkcja pokazu mody jest częścią ich pracy licencjackiej.
Dla gości przewidziane są konkursy z nagrodami, poczęstunek lampką wina oraz konsultacje ze specjalistką w dziedzinie makijażu.
plakat I LOVE FASHION FRIDAY
 
Strona Organizatora: http://www.dsw.edu.pl/

Partnerzy:

Bialcon – http://bialcon.pl/

Rabarbar – http://rabarbar.bialcon.pl/

Butik Moher Vintage&Design –http://moher.com.pl/

Teatr Muzyczny Capitol – http://www.teatr-capitol.pl/pl/

Sylveco – producent naturalnych kosmetyków – http://sylveco.pl/

Belovedskin – http://belovedskin.com/

Golden Rose – http://goldenrose.pl/

Mary Kay – http://www.marykay.pl/

Mont Onze – https://montonze.com/

Elite Design – https://elite-design.pl/

Spot Management – http://spotmanagement.pl/

Agencja reklamowa Smart – http://sklep-smart.pl/

Sara Bachowska Makeup – 

https://www.facebook.com/sarabachowskamakeup/

Pucybuty – https://www.facebook.com/Pucybuty/

Patroni medialni:

Feszyn.com – https://feszyn.com/

Fashion Biznes – http://fashionbiznes.pl/

dlaStudenta – http://www.dlastudenta.pl/

Wrocław na Obcasach – http://wroclawianki.com/ „

Share