I love hand made

Patronat Feszyn.com

„WROCŁAWSCY TWÓRCY PREZENTUJĄ” 

Pod taką nazwą 6 kwietnia w Pubie Włodkowica 21 we Wrocławiu odbędzie się II Edycja projektu ” I love hand made” mającego na celu wspierać i promować Twórców, a także propagować wartości polskiego rękodzieła w czasach przepełnionych masowymi i bezwartościowymi przedmiotami.  Będzie to okazja do nabycia unikatowego rękodzieła u 17 wystawców, zobaczenia najnowszych kolekcji wrocławskich projektantów mody oraz do posłuchania folkowej muzyki. Startujemy o godz. 14.00. Wstęp wolny!

PLAKAT

Tym razem podczas II Edycji będziemy mogli podziwiać twórców działających na terenie Wrocławia oraz woj. dolnośląskiego. To oni zaprezentują swoje oryginalne prace wykonane w zaciszu swoich domowych pracowni i zaskoczą nas swoimi kreatywnymi pomysłami, a także niezwykłą wrażliwością na piękno. Biżuteria, ręcznie szyte lalki, misie, elementy do dekoracji wnętrz, oryginalne torebki czy też śliczne ubranka dla dzieci oraz wiele innych oryginalnych przedmiotów – to wszystko będziemy mogli zakupić podczas tego wydarzenia. Nie zabraknie także wielkanocnych akcentów. Warto również podkreślić, że będą to rzeczy w pojedynczych egzemplarzach, bądź krótkich seriach, co daje nam gwarancję niepowtarzalności.

Ponadto, oprócz wspaniałych twórców rękodzieła, zaprezentują swoje prace młodzi i utalentowani wrocławscy projektanci mody oraz biżuterii podczas profesjonalnego pokazu zorganizowanego przy współpracy z agencją C’esta Moi . Będzie więc okazja by nawiązać dłuższą rozmowę z projektantami i zamówić dla siebie coś wyjątkowego z ich najnowszych kolekcji.

Ważnym punktem wydarzenia będzie loteria, której nie można ominąć. Odbędzie się ona tuż po zakończeniu pokazu mody, a wezmą w niej udział wszyscy, którzy odwiedzą nas tego dnia. Będzie można wygrać wiele atrakcyjnych nagród m.in. ufundowanych również przez twórców rękodzieła. Dla samych twórców także przygotowaliśmy niespodziankę, którą jest konkurs na najlepszego wystawcę tej Edycji. Dlatego każdy kto nas odwiedzi, będzie mógł oddać swój głos na wystawcę z najciekawszymi pracami. Nagrodą będzie prezentacja marki na łamach magazynu Confashion Magazine , co jest bardzo atrakcyjną formą reklamy dla rękodzielników.

A to jeszcze nie koniec twórczych atrakcji, ponieważ naszymi gośćmi będą równie zdolne reprezentantki wrocławskiego, folkowego zespołu ETHNOHOLIC, Anita Janukiewicz – wokalistka, skrzypaczka oraz Dominika Białostocka – gitarzystka, które specjalnie dla uczestników wydarzenia poprowadzą warsztaty muzyczne. Będzie muzyka, taniec i śpiew..  Na warsztaty i spotkanie z kulturą łuku Karpat serdecznie zapraszamy o godz. 14.30.

Będzie to wyjątkowe wydarzenie. Połączenie trzech artystycznych światów: rękodzieła, mody i muzyki,  pełnych pozytywnej energii i kreatywnych pomysłów, które warto wspierać i promować, będzie z pewnością bardzo atrakcyjną formą spędzenia niedzielnego popołudnia przez mieszkańców Wrocławia i okolic. Natomiast dla samych Twórców, Projektantów oraz Muzyków,  będzie to nowe, bardzo inspirujące doświadczenie – mówi organizator wydarzenia Renata Juszczak.

Już dziś serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników unikatowego rękodzieła, nietuzinkowej mody oraz folkowe muzyki do przybycia i poznania nas od tej artystycznej strony 😉 Gwarantujemy twórczą, pełną pozytywnej energii atmosferę oraz wiele atrakcyjnych nagród do wygrania w naszej loterii. Zapraszamy!

Zachęcamy do śledzenia naszego profilu na FB, gdzie prezentujemy wszystkich wystawców, projektantów oraz tych, którzy wspierają całe nasze wydarzenie.

https://www.facebook.com/IlovehandmadeKIERMASZ

Więcej informacji na stronie organizatora:

http://www.styleanddecor.pl/ilove/index.php?wroclawscy-tworcy-prezentuja-ii-edycja-i-love-hand-made-,116

Share