Idealny prezent na święta? Makijaż permanentny w Derma Instytut!

Idealny makijaż permanentny podkreśla urodę kobiet, wyrównuje asymetrię i jest subtelny. Dzięki niemu twarz staje się bardziej wyraźna, a uroda kobiety dopracowana. Z uwagi na zbliżające się Święta Bożego Narodzenia, sylwestra oraz czas karnawałowy, makijaż permanentny  wydaje się być idealnym rozwiązaniem. Podkreśli spojrzenie, uzupełni ubytki oraz nada wymarzony kształt lub całkowicie go zmieni. Dzięki temu Panie nie muszą się zastanawiać jaki make up zastosować przed ważnym wydarzeniem, bo zadbają o to specjaliści z Derma Instytut.

Derma Instytut to Klinika Medycyny Estetycznej, którą możemy odwiedzić w Warszawie i we Wrocławiu.  Makijaż permanentny cieszy się tam bardzo dużą popularnością. W celu  zapewnienia swoim klientkom w pełni satysfakcjonującego efektu, jej specjaliści stosują kilka metod makijażu. Do jego wykonania  podchodzą z dużą indywidualnością, omawiają wszelkie szczegóły, wykonują rysunek wstępny mając na uwadze oczekiwania klientek. Jedna z czołowych w rankingach popularności technik pigmentacji brwi, często wykonywana w Klinice Derma Instytut, to makijaż brwi ombre.  Jest to metoda niezwykle subtelna, która podkreśla brwi bez efektu ciężkiego makijażu.

Jedna z delikatniejszych w ofercie jest natomiast metoda pudrowa.

Makijaż permanentny

Polega ona na okryciu pigmentem przestrzeni między włoskami. Często klientki decydują się również na metodę hybrydową, która łączy w sobie naturalność nasady brwi i daje zdecydowanie mocniejsze podkreślenie łuków. Pozwala to uzyskać niepowtarzalny, autorski efekt. Hitem ostatnich tygodni jest  makijaż permanentny w stylu Insta Brows. Ten zabieg polega na wprowadzeniu barwnika pod skórę, dzięki czemu możliwe jest uzyskanie brwi o niesamowitej głębi oraz idealnym kształcie.  Najbliższe estetyce Linergistów z Derma Instytut są pigmentacje, których zadaniem jest podkreślenie urody, kamuflowanie mankamentów, wyrównywanie nieregularności  bądź tuszowanie brakujących  włosków.

Wśród specjalistów Derma Instytut w zakresie makijażu permanentnego nie ma sobie równych Przemysław Łabędzki, dyplomowany makijażysta i Linergista, współwłaściciel Derma Instytut, który specjalizuje się w makijażu metodą pudrową oraz ombre. Za najwyższą starannością jego prac stoi wiele zadowolonych kobiet, które cenią sobie makijaż spójny z urodą.

Płytkie podawanie podskórne pigmentu sprawia, że brwi nie mają jednolitego nasycenia kolorem. Są natomiast wycieniowane w taki sposób, żeby do złudzenia przypominały naturalne włoski. Brew wykonana tą techniką jest jaśniejsza u nasady oraz bardziej nasycona przy końcówce. Po zabiegu brwi są perfekcyjnie zarysowane, a podkreślone w ten sposób łuki brwiowe nadają twarzy wyrazisty kształt. To świetna metoda dla zdecydowanych i pewnych siebie kobiet. Zabieg trwa 2,3 godziny a daje efekt nawet do 3 lat, dzięki czemu Panie mają więcej czasu na poranną kawę, gdyż nie muszą robić codziennie klasycznego makijażu.” – komentuje Przemysław Łabędzki, Linergista, współwłaściciel DERMA INSTYTUT.

Makijaż permanentny
Przemysław Łabędzki, Linergista, współwłaściciel DERMA INSTYTUT

Makijaż permanentny robi się coraz bardziej popularny wśród panów. Mężczyźni najczęściej wybierają metodę włoskową, która polega na dorysowaniu włosków w naturalnym kolorze. Cienkie i przerzedzone brwi można zagęścić i idealnie zakryć wszelkie ich mankamenty w subtelny sposób. Jak widać nie tylko kobiety marzą o podkreślonym, magnetycznym spojrzeniu – panowie również przygotowują się na nadejście nowego 2022 roku.

O marce:

Derma Instytut to popularne miejsce na mapie Wrocławia, którego założycielem jest Marcin Janusek, znany i ceniony wśród gwiazd specjalista od medycyny estetycznej, z usług którego pacjentki korzystają od 2015 roku. Ambasadorem wrocławskiej placówki jest Monika Richardson. Filozofią stworzonej w 2015 roku Kliniki jest wysoka jakość produktów, gwarancja bezpieczeństwa zabiegów, komfort dla pacjenta w trakcie ich wykonywania oraz doskonałe i długotrwałe efekty. Do sukcesów Derma Instytut i całego zespołu należy zaliczyć m.in. nagrodę Orły Medycyny za 2020 rok. To prestiżowe wyróżnienie otrzymują tylko najlepsze placówki medyczne. Nagroda przyznawana jest na podstawie ocen wystawionych przez pacjentów. Od czerwca 2021 roku Derma Instytut posiada oddział w Warszawie, którego Ambasadorem jest znany i ceniony projektant, Tomasz Olejniczak TOMAOTOMO.

Więcej na temat marki na:  https://dermainst.pl/ oraz w mediach społecznościowych:

https://www.instagram.com/derma_instytut/

https://www.facebook.com/dermainstytut

Share

Podziel się swoją opinią

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koniecznie przeczytaj!
Praca stomatologa wymaga ubrań do zadań specjalnych - wytrzymałych, a…