Ile lat ma Karl?

Dzisiaj światowej sławy magazyn Vogue, świętuje 80 urodziny Karla Lagerfelda. Na pewno większość z Was kojarzy tego Pana, który zawsze ubrany jest w czarny garnitur, na nosie ma przeciwsłoneczne okulary i siwe włosy splecione w kitkę.  Tak, to ten sam Pan który organizuje wystawne urodziny swojej kotce. Jedna z najbardziej barwnych postaci w świecie mody.  Jest dyrektorem artystycznym domu mody Chanel.  Projektuje piękne i wyrafinowane suknie wieczorowe, ślubne i nie tylko. Szukanie konkretnej daty i dnia urodzin projektanta graniczy z cudem. W internecie, istnieje wiele nieścisłości, różne daty urodzenia, różny rok i brak konkretnego dnia i miesiąca.

fashion1germandesignerkarllagerfeldappearsattheendofthespringsummer2009womensreadytowearfashionshowhepresentedforfrenchfashionhousechanelinparis_301

Ale czy sam Karl wie ile ma lat ? Warto przypomnieć, że w 2008 roku świętował swoje 70 urodziny. Czy to znaczy, że w ciągu 5 lat postarzał się o 10 lat? Jest to dosyć dziwne, mało która znana osoba dodaje sobie lat ( prędzej odejmują). Czy tutaj chodzi o dobry marketing?  Można by rzecz, że sam Karl a co dopiero Chanel sami w sobie reklamy i nagłośnienia nie potrzebują.

Karl od lat słynie z bardzo ostrych wypowiedzi. Ostry język i łatwość w wypowiadaniu własnego zdania przychodzi mu bardzo łatwo, szczególnie do gwiazd światowej sławy, nie zostawia na nich suchej nitki. Tym samym pojawiła się książka, która zebrała wszystkie jego ironie i tak powstała publikacja The World According To Karl”, czyli „Świat według Karla”. W księgarniach już za tydzień.

karl_s-book_2584398a

 

karl l

karl karl wedding

Źródło zdjęć www.pinterest.com,  www.youandyourwedding.co.uk , www.freelanceglobalmedia.com

Share