Ilona Adamska łamie show-biznesowe zasady

Ilona Adamska

Ilona Adamska od kilku lat działa prężnie na warszawskim rynku eventowym organizując prestiżowe gale dla kobiet sukcesu, wśród nich najbardziej znane  Diamenty Kobiecego Biznesu i Lwice Biznesu. Zawsze starannie dobrane kreacje budzą spore zainteresowanie kobiet, które z wielką ciekawością śledzą na kanałach social media każdy jej „imprezowy look”. 

Ilona Adamska uwielbia polskie marki

Ilona Adamska

Była modelka, obecnie wydawca magazynów Imperium Kobiet i Law Business Quality uwielbia klasykę. Stawia na prostotę, a co najważniejsze promuje polskie marki. Zawsze na najważniejszych wyjściach pojawia się w kreacjach rodzimych projektantów. 

Ilona Adamska uwielbia klasyczny styl

Nie inaczej było na 13. urodzinach swojego wydawnictwa, które odbyły się 17 grudnia w prestiżowym salonie Boconcept na warszawskim Mokotowie.  Ilona Adamska, jak sama wspomniała we swoim wpisie na Facebooku ma gdzieś show-biznesowe zasady mówiące o tym, że nie wypada pokazywać się dwa razy w tej samej kreacji. Dlatego też po raz kolejny pojawiła się w pięknej sukience śląskiego projektanta mody Szymona Kowalskiego tworzącego pod marką MIU PIU.

Ilona Adamska w sukience MIU PIU

Suknia od MIU PIU

Kiedy rok temu pytaliśmy projektanta o to, jak ocenia współpracę z Iloną Adamską odpowiedział: 
– Ilona Adamska – kobieta sukcesu, silna osobowość, niebywała uroda, ale też profesjonalizm, który tak bardzo cenię. Pierwsze wrażenie niezwykle silne i dające wiele informacji zwrotnych. Do wizerunku kobiety sukcesu i businesswoman pasuje wiele rozmaitych stylizacji. Do jej urody pasuje praktycznie wszystko. W każdej kreacji wygląda pięknie! Zwłaszcza w bieli. 

Ilona Adamska

Trzeba przyznać, że właścicielka Agencji Wydawniczo-Promocyjnej I.D.MEDIA potrafi przykuć uwagę swoimi kreacjami. 
Zdecydowanie podbiła również serca naszej redakcji. 

Ilona Adamska


Zapraszamy na profil marki MIU PIU: https://www.facebook.com/MiuPiuCS


fot. Paweł Wodzyński 

Ewelina Salwuk-Marko

Share