Ilona Adamska postawiła na klasykę! W „małej czarnej” od Marty Banaszek pojawiła się na urodzinowym evencie

ilona Adamska

20 sierpnia w klimatycznej restauracji NAVONA w Warszawie odbyło się ekskluzywne wydarzenie organizowane przez Europejski Klub Kobiet Biznesu, podczas którego obchodzono urodziny Ilony Adamskiej – założycielki Klubu zrzeszającego przedsiębiorcze kobiety, nie tylko z Polski, ale również z kilku krajów Unii Europejskiej.

Gościem Specjalnym spotkania była Teresa Rosati, czołowa polska projektantka mody, która tego dnia odebrała prestiżową statuetkę „Kobieta, która inspiruje 2021”. 

Jako portal modowy zawsze bacznie przyglądamy się stylizacjom Ilony Adamskiej, która po raz kolejny udowadnia, że nie zbacza z raz obranej drogi i promuje tylko polskich projektantów mody. Tym razem na swoje urodzinowe przyjęcie wybrała kreację znanej polskiej projektantki mody Marty Banaszek, która projektuje klasykę z nutą awangardy. 

Na jej pokazach mody gościły takie gwiazdy jak Katarzyna Zielińska, Dominika Gwitt, Paulina Smaszcz 

Ilona Adamska od lat kojarzona jest z klasyką. Jak sama często mówiła w wywiadach, nie lubi bawić się modą, nie lubi eksperymentować. Stawia na prostotę, minimalizm i najwyższej jakości materiały. 

Z Martą poznałyśmy się przy sesji zdjęciowej na Santorini w 2017 roku. Zakochałam się wtedy w jej stylu, garniturach i sukienkach. Projektantka stawia na ponadczasowe projekty. Materiały sprowadza z Włoch. Jej znakiem rozpoznawczym są bardzo kobiece fasony, wysokogatunkowe tkaniny. Uwielbiam jej sukienki, zwłaszcza małe czarne. I taką też kreację wybrałam na piątkowy event. Projekty Marty podkreślają doskonale mój styl, charakter i osobowość. W modzie stawiam na elegancję i dobry smak – powiedziała Ilona Adamska w rozmowie z redaktor naczelną Feszyn.com Eweliną Salwuk-Marko.

Więcej o projektantce na stronie https://martabanaszek.pl/

Share