Inteligentna lodówka Samsung – do jakich funkcji można jej użyć?

lodówka samsung

Lodówka z ekranem to świetne narzędzie dla każdego, kto uwielbia nowoczesność i nietypowe zastosowania klasycznych urządzeń. Na co pozwala nam inteligentna lodówka Samsung? Oczywiście jej funkcjonalność znacznie wykracza poza możliwości klasycznej lodówki, jednak trzeba wspomnieć o tym, że pozwala nam ona przede wszystkim na przechowywanie jedzenia w optymalnych dla niego warunkach. Marka Samsung w swoich urządzeniach dba o to, by kontrola nad warunkami w lodówce była jak najszersza, byśmy mogli nigdy nie martwić się o to, czy dobrze przechowujemy żywność.

Nad przechowywaniem żywności w inteligentnej lodówce Samsung czuwają takie systemy jak Twin Cooling czy No Frost. Podobne rozwiązania można znaleźć także w klasycznych chłodziarkach, nas natomiast interesuje dzisiaj ich bardziej nowoczesna odsłona. Czym jest system Samsung Family Hub i jakie daje nam możliwości?

Samsung Family Hub – lodówka z centrum dowodzenia

Inteligentna lodówka Samsung jest wyposażona w system Samsung Family Hub. Pozwala on na bezproblemowe skonfigurowanie naszej lodówki z siecią Wi-Fi i to właśnie od tego momentu zaczyna się dla nas magia. Przykładowo, dzięki połączeniu lodówki z ekranem do internetu i dzięki specjalnym kamerom w jej wnętrzu, będziesz mógł zajrzeć do swojej chłodziarki nawet w samym środku sklepowych zakupów. To rozwiązanie z pewnością docenią te osoby, które są na bakier z zakupowymi listami i mają problemy z kupowaniem za jednym razem wszystkich niezbędnych przedmiotów.

Inteligentna lodówka Samsung to także kuchenne centrum rozrywki. Oglądanie filmów czy słuchanie muzyki podczas codziennych obowiązków to rzecz, która powinna znacznie ułatwić nam nawet najbardziej uciążliwe czynności. Dzięki lodówce z systemem Samsung Family Hub nie będziesz musiał szukać tableta czy smartfona za każdym razem, kiedy podczas gotowania najdzie Cię chęć na odtworzenie swojego ulubionego serialu.

Lodówka z ekranem może nam także pomóc w organizacji. Jest ona zsynchronizowana z kalendarzem, notatnikiem i wieloma innymi aplikacjami, dzięki którym będziesz mógł zostawiać wiadomości dla innych domowników czy komponować listy zakupów bezpośrednio przy lodówce. To bardzo użyteczna opcja nie tylko w użytku domowym – z całą pewnością odnajdzie się ono także w każdym biurze.

Czy inteligentna lodówka Samsung to dobry wybór? W dzisiejszym świecie otacza nas coraz więcej ułatwiających życie rozwiązań i lodówka z ekranem może być jednym z nich. Jej posiadanie sprawi, że codzienne obowiązki staną się mniej obciążające, dzięki czemu będziemy mieli więcej czasu na bardziej istotne dla nas sprawy.

Artykuł sponsorowany

Share