Inwestuj w siebie i działaj na własnych warunkach! Konferencja kobiet biznesu

Jeśli leży Ci na sercu dobro kobiet i chcesz zadbać o przyszłość swojej rodziny, mamy dla Ciebie wiadomość. 20 i 21 marca 2021 odbędzie się Konferencja Biznesu, która skupi przedsiębiorcze kobiety, nauczy je inwestowania oraz biznesu, a także podbuduje od strony rozwoju osobistego. Dzięki temu, że konferencja odbędzie się on-line, każda kobieta, niezależnie od miejsca zamieszkania może wziąć w niej udział.

Marta Duda- seryjna inwestorka w nieruchomości zapytana o powód organizacji konferencji mówi:

W tym szczególnym czasie chciałam powiedzieć, że jestem z Wami, czy jesteście wierzące czy nie, czy mieszkacie w Polsce, w Niemczech, czy w UK, a może w innym zakątku świata. Wszystkie walczymy o to, żeby nasz głos był wreszcie słyszalny. Chcemy być widoczne i choć trochę zacząć zmieniać ten świat na bardziej przyjazne miejsce do życia.”

„Właśnie teraz najważniejsze jest to, żeby kobiety wzrastały zarówno od strony materialnej, jak i duchowej. Nigdy wcześniej w historii, niezależność nie była aż tak ważna jak teraz. Głośno krzyczymy o tym, że rządy nie są nasze, że nas nie wspierają, że nie mówią naszym głosem. Chcemy mieć poczucie wolności, decydować o tym, gdzie mieszkamy, co robimy i kiedy.” – dodaje.

Finanse i rozwój

Dążeniem organizatorki i prelegentek jest zintegrowanie kobiet w duchu przedsiębiorczości i sprawczości. Wbrew nazwie, to wydarzenie nie tylko dla tych kobiet, które mają fortuny. Podczas konferencji wykłady, warsztaty i panele dyskusyjne poprowadzą prelegentki, które inwestują w nieruchomości, e-commerce, marketing, profesjonalny wizerunek czy markę osobistą, ale także te dbające o rozwój osobisty. Organizatorka zdecydowała przeznaczyć obydwu przestrzeniom życia mniej więcej po połowie.

„Równowaga jest bowiem w życiu najważniejsza” – twierdzą twórczynie konferencji.

„20 i 21 marca spotykają się kobiety, które postanowiły wziąć los w swoje ręce.  Chcemy je poznać, nauczyć jak inwestować w siebie, tworzyć wartościowe relacje oraz dochodowy biznes. Prelegentki są wybitnymi specjalistkami w swoim dziedzinach. Są znane i lubiane, i co najważniejsze- pomagają kobietom na całym świecie.” – mówi Marta Duda.

Wybitne prelegentki

„W ciągu dwóch dni skupimy się na kreowaniu celów, pokonywaniu barier w inwestowaniu, nauczymy się kreatywnie zarabiać i dowiemy się, jakie inwestycje są obecnie najbezpieczniejsze. Autorytety takie jak Ania Witowska, czy Magdalena Lamentowicz powiedzą o rozwoju, który jest często iskrą zapalną do poprawy jakości życia czy skalowania inwestycji służących dobru świata.  Anna Rutkowska natomiast opowie nam o alchemii kobiecości, która tkwi w kobiecej cykliczności.” – mówi organizatorka i panelistka konferencji.

„Niewątpliwie dodatkową wartością jest fakt, że podczas konferencji będziemy gościły Izabelę Olendzki, promotorkę dwujęzyczności w Księgarnia internetowej ”Czytam i mówię po polsku”. Iza zdradzi nam jak będąc przedsiębiorczą mamą wspierać dzieci, nas samych jako rodziców, a także nauczycieli na drodze do dwujęzyczności. Takich wykładów i tylu autorytetów kobiecych nie było nigdy wcześniej na jednej przestrzeni!” – dodaje Marta.

Kolejna prelegentka- Kinga Tobała pokaże, jak można zacząć przygodę z e-commerce, a Ella Urbanek nauczy inwestowania w profesjonalny wizerunek, którzy sprzedaje. Olga Wilczyńska przeprowadzi nas przez tajniki pozyskiwania klientów, dzięki social mediom. Marta Duda natomiast zdradzi sekrety inwestowania w nieruchomości, udowadniając, że ten proces wcale nie jest taki skomplikowany, dostępny dla większości kobiet oraz dający pewność i zabezpieczenie na przyszłość.

Uczyń świat lepszym, weź sprawy w swoje ręce

Organizatorka i prelegentki, nauczone historią swojego życia wierzą w to, że wraz z nabywaniem bogactwa materialnego, w parze powinien iść rozwój duchowy, bo bez tego nawet największa fortuna świata nie cieszy. Materialne bogactwo nic nie znaczy, jeśli nie możesz się nim dzielić, pomagać innym i czynić świat lepszym miejscem dla ludzkości, co obecnie jest niezwykle istotne. Oczywiście podczas konferencji jednak najważniejsze będą uczestniczki.

Konferencja to spotkanie różnych kobiet- singielek, mężatek, mam, kobiet młodszych, starszych, z różnych środowisk i krajów. Łączy je jednak wspólna myśl- każda z nich pragnie niezależności na własnych warunkach i chce wziąć sprawy w swoje ręce.

„Zapraszam Cię zatem na to spotkanie podszyte współpracą, poczuciem wspólnoty, gdzie po prostu spędzisz czas z kobietami pełnymi energii i pomysłów na życie, bo niczego nie musisz, a możesz tak wiele!” – dodaje na koniec Marta Duda. 

Konferencja odbędzie się on-line, bez granic i podziałów, 20 i 21 marca na platformie Zoom.

Partnerami konferencji zostali: Feszyn.com, IMA Academy, Sky-Shop, Akademia Kobiecej Mocy.

Więcej o wydarzeniu, a także bilety i najnowsze promocje są dostępne tutaj:
https://martaduda.com/konferencja-2/

Kontakt dla partnerów i panelistów zainteresowanych przyszłymi edycjami: info@martaduda.com

Share

Podziel się swoją opinią

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koniecznie przeczytaj!
3 edycja sondy na Naturalną markę kosmetyczną za nami. W…