Jak kupować złote dodatki? Oto 5 rzeczy, które warto wziąć pod uwagę

Złote dodatki i pozłacane akcesoria. Jak wybrać złotą biżuterię i na co zwrócić szczególną uwagę przed zakupem? Jak kupować złote dodatki?

Dodatki czynią cuda

Piękne akcesoria mogą nie tylko podkreślić elegancję i nadać stylizacji odpowiedniego tonu, ale także niewerbalnie zakomunikować twój status, styl i zainteresowania. Psychologowie osobowości przyznają, że ludzie tworzą sobie opinię na temat innych w ciągu zaledwie pierwszych 30 sekund znajomości. Dodatki być może nie są w stanie zmienić twojej osobowości, ale zdecydowanie mogą zaprezentować cię w lepszym świetle.

złote dodatki

Kobiety uwielbiają złoto. Akcesoria wykonane z tego szlachetnego metalu z łatwością można znaleźć w szafie każdej z nas. Złote dodatki są niezwykle uniwersalne i świetnie nadają się zarówno do codziennych ulicznych looków, jak i do wieczorowych stylizacji na wielkie wyjście. Złoto jest elastycznym materiałem, który pozwala na tworzenie biżuterii o najróżniejszych formach. Poza tym kupno złotych dodatków to także inwestycja na gorsze czasy. Podczas gdy waluta czy nieruchomości mogą być poddane czynnikom rynkowym, statystyki z ostatnich lat pokazują, że złoto niezmiennie przybiera na wartości.

Zastanawiasz się nad kupnem złotej biżuterii?

Świetnie! Zanim wybierzesz upragniony naszyjnik czy bransoletkę, sprawdź małą ściągę przygotowaną przez nasze stylistki.

  1. Weź pod uwagę próbę złota. Jest to podstawowy parametr, który informuje o % zawartości czystego złota w dodatku. Najczęściej na rynku znajdziesz akcesoria z próbą 0.585.
  2. Sprawdź gęstość złota (ok. 19,3 g/ml). To kolejny czynnik, który wskaże nam na jakość produktu.
  3. Dodatkowo możesz także umieścić magnes obok dodatku. Złoto nie ma właściwości magnetycznych. Jeśli elementy się przyciągają, to znaczy, że mamy do czynienia z podróbką.złoto

Komu pasuje złota biżuteria?

Złote dodatki będą świetnie wyglądać na kobietach o ciepłych typach urody. Takie akcesoria świetnie będą sprawdzać się na blondynkach, brunetkach czy rudych. Panie o szczupłej sylwetce powinny postawić na delikatne małe naszyjniki czy bransolety, które nie będą odgrywać pierwszej roli w stylizacji, jednak potrafią nadać odpowiednich nutek.

Tymczasem kobiety o większych kształtach mogą dowolnie eksperymentować z masywnymi dodatkami (np. naszyjniki, duże bransoletki, kolczyki itp.). Take rozmiary wprowadzą proporcję do całej stylizacji i będą wyglądać niezwykle gustownie.

Więcej inspiracji możesz odkryć w sklepie online: https://aniakruk.pl/.

Materiały prasowe

Share