Jak upolować najlepsze okazje z Aliexpress?

Jak upolować najlepsze okazje z Aliexpress

Wiele osób zastanawia się, jak upolować najlepsze okazje z Aliexpress. Ceny na wspomnianym portalu sprzedażowym są niskie, jednak warto czekać na dodatkowe zniżki. Nie ma sensu przepłacać! Bez trudu można znaleźć produkty przecenione, które jednocześnie nadawane są szybką przesyłką (takie paczki trafiają do Europy nawet w kilkanaście dni). Jeśli interesują Cię okazje z Chin, to ten wpis z pewnością przypadnie Ci do gustu.

Zakup od nowego sprzedawcy

Nowi sprzedawcy bardzo często proponują wyjątkowo korzystne okazje z Aliexpress. Dlaczego? Przede wszystkim dlatego, że w ten sposób próbują przyciągnąć nowych odbiorców, a także pozyskać pozytywne komentarze. W dobie wysokiej konkurencyjności ciężko jest przebić się na rynku. Oczywiście może zdarzyć się tak, że towar za grosze nigdy nie zostanie wysłany. Trzeba jednak wiedzieć, że gotówka nie trafia natychmiast do sprzedawcy. Wystarczy otworzyć spór, a następnie przedstawić swój problem. W zdecydowanej większości przypadków pieniądze są szybko zwracane na konto, a więc nie trzeba martwić się o oszustwo.

Dni wyprzedaży

Jeśli interesują Cię okazje z Chin to zachowaj czujność w okresie, kiedy pojawiają się wyprzedaże. Promocje organizowane są z okazji m.in.:
– Cyber Monday,
– Black Friday,
– Dnia Singla,
– Walentynek,
– Świąt Bożego Narodzenia,
– urodzin Aliexpress (końcówka marca).

Minusem jest fakt, że najlepsze towary rozchodzą się niczym świeże bułeczki. Dopiero po zamówieniu może okazać się, że czas oczekiwania na paczkę wydłuży się. Pomimo tego wiele osób chwali sobie okazje z Chin, dzięki którym można sporo zaoszczędzić. Nie musicie ręcznie polować na produkty podczas wyprzedaży czy promocji. Wystarczy, że wejdziecie na aliexpert.pl i Waszym oczom ukaże się spisz aktualnie najlepszych promocji z AliEpress.

Kody zniżkowe

Uwielbiasz okazje z Aliexpress? Nie zapomnij o kodach zniżkowych, których warto poszukiwać na popularnych stronach udostępniających informacje o promocjach. Kupon rabatowy należy pobrać, a następnie samodzielnie wprowadzić w formularzu zakupu. Istotne jest to, aby dokładnie przeanalizować regulamin – zazwyczaj kody zniżkowe można wykorzystać wyłącznie we wskazanych dniach. Czasami obejmują one wyłącznie towary konkretnego sprzedawcy, jednak dość często można zgarnąć rabaty na zakupy w całym serwisie.

Artykuł sponsorowany

Share