Jak zaplanować nowy rok? Mamy kilka możliwości.

media planner 2022

Koniec roku to czas rozliczeń i cichej obietnicy na lepsze w kolejnym. Okazja, aby przyjrzeć się różnym obszarom życia. Wspomnieć minione sukcesy i zaufać odważnym planom na przyszłość. Wejście w nowy rok, to zastrzyk energii do działania. Magiczny moment podczas którego rosną skrzydła, by marzenia zamienić na konkretny plan ich realizacji. A Ty co w tym roku chcesz urzeczywistnić? Jak zaplanować nowy rok? Zobacz możliwości!

Jak zaplanować nowy rok?

Nie od dziś wiadomo, że odpowiednie planowanie to klucz do sukcesu. Odpowiednia strategia, przejrzystość jest dziś ważnym elementem prowadzenia biznesu. Co warto zaplanować?

Publikacje postów w social mediach

Masz problem z uporządkowaniem Instagram? Czas to zmienić! Dzięki Plannerowi możesz wpisać wszystkie swoje pomysły i je odpowiednio zaplanować. Przyda sie on także do planowania hasztagów. Ponadto dzięki niemu zaplanujesz strategie, nauczysz się wyciągać wnioski i tworzyć odpowiedni content.

MP Instagram: https://mediaplanner.com.pl/media-planner-instagram/ 

Od 39.00 zł.

Zaplanuj swoje finanse

Prowadząc firmę i rodzinny budżet nie rzadko, możemy mieć problem z poukładaniem wszystkiego. Zaplanowaniem nieprzewidzianych wydatków. Z pomocą plannera zaplanujesz koszty, odłożysz na wakacje i zaoszczędzisz nie tylko pieniądze ale i czas.

MP Finanse: https://mediaplanner.com.pl/media-planner-finanse-3/

Od 29.00 zł

Zaplanuj strategie marki i projekty

Zaplanuj rozwój swojego biznesu, postaw sobie cele i staraj je się sukcesywnie osiągać. Dzięki Media Plannerowi idealnie wszystko poukładasz. Przeprowadzisz analizę rynku, poznasz swoich odbiorców i przygotujesz budżet marketingowy.

MP Projekty: https://mediaplanner.com.pl/media-planner-projekty/

Od 29.00 zł

2 kroki do spełnionego marzenia.

1. Na CELowniku.

„Szaleństwem jest robić wciąż to samo i oczekiwać różnych rezultatów.” – powiedział kiedyś Albert Einstein.

Trudno mówić o motywacji do robienia czegoś, czego efektu nie umiesz sobie nawet wyobrazić. Za każdym sukcesem stoi wizja. Możemy ciągle powtarzać te same błędy lub wyciągać z nich wnioski. Możemy pozostać w sferze marzycielstwa lub zamienić wizję na konkretny plan realizacji. Jeśli umiemy sobie wyobrazić efekt – doskonale wiemy co nas do tego celu może przybliżyć.

Jaki może być Twój cel na rok 2022? Te narzędzia pomagają klarować wizje, dzielić tort na małe kawałki, oraz – co najważniejsze – utrzymać systematyczność w działaniu.   

jak zaplanować nowy rok (1)

2. PLAN działania

„Gdybym miał 8 godzin na ścięcie drzewa, 5 z nich poświęciłbym na ostrzenie piły.” – Abraham Lincoln

Podobnie jest z wielkimi wizjami. Czasem na samą myśl o tym jak odległe są nasze marzenia – wolimy po prostu zrezygnować. Powrót do znanych nawyków nie wymaga trudu. To jednak wytrwałość sprawia, że zaczynamy widzieć efekty działań. Podzielenie celu na listę małych kroków, które nas do niego przybliżą jest dobrym początkiem. A w tym może pomóc Media Planner Projekty, który zawiera ciekawą metodę na utrzymanie systematyczności.

Planowanie metodą 3-6-9

Najpierw wyznaczamy cele na 3 miesiące, 6 tygodni i 9 dni. Później wybieramy obszary, w których się znajdują. Mogą to być relacje, zdrowie, finanse. A nawet mniejsze cele jak: nauka nowych umiejętności, stworzenie dzieła życia lub zrzucenie kilku kilogramów. 

W ostatnim kroku dzielimy „projekty” na zadania i kolejno realizujemy je przypisując termin i punkty za ich wykonanie. Czym trudniejszy orzech do zgryzienia, tym większa nagroda punktowa. Co 4 dni podsumowujemy efektywność. 🙂

To, co podlewasz – urośnie. A satysfakcję wzmocni odpowiednia nagroda – więc nie zapomnij doceniać Twojego wysiłku. Link: www.mediaplanner.com.pl/shop

jak zaplanować nowy rok (1)

PS. Tablica motywacyjna 369 znajduje się również w Media Planner Akademia. Na obydwa plannery dostaniesz 20% rabatu z hasłem: „Ambasador”

jak zaplanować nowy rok (1)
Share