Jak zostać gorącym kochankiem po wielu latach małżeństwa

Każdy mężczyzna po wielu latach małżeństwach może się zastanawiać tak naprawdę czy żona w łóżku to w pełni zaspokojona kobieta. Po wielu latach pożycia małżeńskiego można pomyśleć o tym czy tak naprawdę maż to wielka wiedza na temat czego oczekiwać może tym razem kobieta. Na pewno takie czynniki to przyjemność, delikatności i pieszczoty.

Jak zostać gorącym kochankiem

To bardzo proste. Jednak po wielu wspólnego związku to wszystko może się zacierać. Dlaczego tak się może dziać. Może to być spowodowane tym, że mężczyźni dopiero na początku okazywać się mogą niezwykle zaangażowani. Po późniejszym czasie to wszystko co kiedyś było niezwykłą przyjemnością przechodzić może do rutyny dnia codziennego.

Na początku wszystko to ogromne uniesienia każdej nocy.

Mężczyzna już jako ekspert poznać mógł wszystkie strefy intymne swojej żony bardzo dokładnie. Po pewnym czasie stałego małżeństwo to cała magia i czułość powoli może znikać. Czym to może być spowodowane. Bardzo często to może być związane ze zwyczajnym lenistwem a także z całą monotonią. Należy zdać sobie sprawę, że kobieta w zupełnie inny sposób reagować może na pieszczoty w łóżku. Do osiągnięcia pełnego uniesienia mężczyzną potrzebuję niewiele, około 3 minuty. W przypadku kobiet to trwać może około 30minut. Każdy mężczyzna to wzrokowiec. Widok kobiety może powodować dużą stymulacje u faceta. Panie liczą na grę wstępną, która wywołać może odpowiedni nastrój podniecenia tak aby to był przyjemny seks a nie po raz kolejny rutyna w łóżku.

Aby po raz kolejny mężczyzna zostać mógł kochankiem idealny to na nowo musi wczuwać się w potrzeby swojej żony. Musi zadać sobie trud z tym, że aby być dobrym kochankiem należy wysłuchać kobiety i jej potrzeb. Na pewno nie można być w łóżku egoistą. Dobry kochanek na pewno pamiętać będzie o oczekiwaniach partnerki co do wspólnej nocy. Czułość i pomysłowość w łóżku to takie rzeczy, które kobiety cały czas mogą chwalić. Kochanek może się nazywać idealnym tylko wtedy gdy odczuwać będzie nie tylko przyjemność z seksu ale również z gry wstępnej. Dodatkowo, po całym uniesieniu nie zaśnie. Okazywać się będzie czuły, skorym do wspólnego przytulania. Aby być dobrym kochankiem należy łączyć wszystko w jedną całość, czułość, delikatność a także drapieżność w łóżku.

Tak to prawda, idealny kochanek to głowa pełna pomysłów w łóżku.

Monotonia – wróg numer jeden każdego dobrego kochanka. W łóżku nie może pojawiać się monotonia. Należy zachowywać wszystko w równowadze tak aby zachowywać barierę, której kobieta nie chcę przekraczać. Każda Pani przeżywać może to uniesienie zupełnie inaczej niż mężczyzna. To nie tylko zaspokojenie swoich potrzeb. To dodatkowo połączenie między silną sferą uczuć. Pod żadnym pozorem nie można oczekiwać tego, że tym razem żona zacznie mówić o swoich potrzebach. Idealny partner w łóżku zacznie się domyślać wszystkiego. Trzeba zaskakiwać aby nie zostać w strefie ciągłej rutyny. Mężczyzna musi pamiętać, że to wspólne uniesienie musi również być przyjemnością dla swojej kobiety.

Portal Po-Cichu.pl wsparł nas merytorycznie.


Komentarze

komentarze

PODZIEL SIĘ