Jak zostać gorącym kochankiem po wielu latach małżeństwa?

Małżeństwo szczególnie to długoletnie poddawane jest wielu próbom. Te próby związane są nie tylko z naszym charakterem. Seks, bliskość, czułość ma ogromne znaczenie. Każdy mężczyzna po wielu latach małżeństwach może się zastanawiać tak naprawdę czy żona w łóżku to w pełni zaspokojona kobieta? Tym samym kobieta zadaje sobie pytania dotyczące czy spełnia wszystkie oczekiwania partnera? Czy jest na to jakaś złota recepta?

Jak zostać gorącym kochankiem

To bardzo proste. Wiele osób kompletnie zapomina o tej metodzie, która znana jest od pokoleń. Nie da się ukryć, że po wielu latach wspólnego związku fascynacja słabnie, zaciera się. Dlaczego tak się dzieje? Może to być spowodowane tym, że mężczyźni z biegiem czasu tracą zaangażowanie. Nie zabiegają o względy kobiety, bo same mu to uniemożliwiają. Kobiety także stają się bierne i mniej aktywne. Nierzadko zamiast szukać wspólnej satysfakcji wolą spełniać swoje powinności. Po późniejszym czasie to wszystko co kiedyś było niezwykłą przyjemnością przechodzić może do rutyny dnia codziennego. Obowiązki, praca, dzieci, dom, zmęczenie – to wszytko wpływa na obecną sytuacje. Zostanie gorącym kochankiem, nie jest takie łatwe.

Na początku wszystko to ogromne uniesienia

Mężczyzna na początku związku uczył się ciała kobiety. Poznawał erogenne miejsca, uczył się jej ciała i gestów. Fascynacja minęła gdy już je poznał lub przestał odkrywać. Monotonia też ma na to szczególny wpływ. Te same miejsca, te same pozycje, bez zaangażowania, bez spontaniczności. Należy zdać sobie sprawę, że kobieta w zupełnie inny sposób reaguje na pieszczoty w łóżku. Do osiągnięcia pełnego uniesienia mężczyzną potrzebuję niewiele, około 3 minuty. W przypadku kobiet to trwać może około 30 minut. Każdy mężczyzna to wzrokowiec. Widok kobiety może powodować dużą stymulacje u faceta. Panie liczą na grę wstępną, która wywołać odpowiedni nastrój podniecenia, tak aby to był przyjemny seks, a nie po raz kolejny rutyna w łóżku.

Poznaj na nowo swoją żone

Jeśli myślisz, że Twoją żonę jara to samo co 5, 10, czy 20 lat temu to się mylisz. Z biegiem lat oczekiwania kobiet się zmieniają. Różnią sie też w zależności od sytuacji. Abyś po raz kolejny mógł zostać kochankiem idealnym jest tylko jedna recepta. Na nowo musisz wczuwać się w potrzeby swojej żony. Musi zadać sobie trud z tym, że aby być gorącym kochankiem należy wysłuchać kobiety i jej potrzeb. Na pewno nie można być w łóżku egoistą. Dobry kochanek na pewno pamiętać będzie o oczekiwaniach partnerki co do wspólnej nocy. Czułość i pomysłowość w łóżku, to takie rzeczy, które kręcą kobiety. Kochanek może się nazywać idealnym tylko wtedy gdy odczuwać będzie nie tylko przyjemność z seksu ale również z gry wstępnej. Dodatkowo, po całym uniesieniu nie zaśnie. Okazywać się będzie czuły, skorym do wspólnego przytulania. Aby być dobrym kochankiem należy łączyć wszystko w jedną całość, czułość, delikatność a także drapieżność w łóżku.

Tak to prawda, idealny kochanek to głowa pełna pomysłów w łóżku.

Monotonia – wróg numer jeden każdego dobrego kochanka. W łóżku nie może pojawiać się monotonia. Należy zachowywać wszystko w równowadze, tak aby zachowywać barierę, której kobieta nie chcę przekraczać. Każda kobieta przeżywać może to uniesienie zupełnie inaczej niż mężczyzna. To nie tylko zaspokojenie swoich zwierzęcych potrzeb. Nie da się ukryć, że związane jest z silną sferą uczuć. Pod żadnym pozorem nie można oczekiwać tego, że tym razem żona zacznie mówić o swoich potrzebach. Idealny partner w łóżku zacznie się domyślać wszystkiego. Uczy się na nowo odczytywać ruchy i gesty żony. Trzeba zaskakiwać, aby nie zostać w strefie ciągłej rutyny. Mężczyzna musi pamiętać, że to wspólne uniesienie musi również być przyjemnością dla swojej kobiety.

Portal Po-Cichu.pl wsparł nas merytorycznie.

Share

Podziel się swoją opinią

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koniecznie przeczytaj!
Do lokalizacji często pomijanych i niedocenianych należy gruziński kanion Okatse,…