Jaki jest najlepszy krem do rąk?

Skóra naszych dłonie jest  wrażliwa dlatego potrzebuje stałej i odpowiedniej ochrony. Niestety często zapominamy o nich zwracając uwagę tylko na naszą skórę. Nasze dłonie każdego dnia narażone są na różne czynniki zagrażające odpowiedniej sprężystości i estetyce naszych dłoni. Dłonie pokazują także nasz wiek, jako jedyne najszybciej się starzeją dlatego tym bardziej powinniśmy o nie odpowiednio dbać.

Odpowiedni krem do rąk działa jak rękawiczki, chroni przed zimnym i gorącym powietrzem.

O dłonie trzeba dbać codziennie, podczas pracy i codziennych obowiązków. Warto zainwestować w krem do rąk. Jest nie duży i można nosić go w torebce tak samo jak może spokojnie stać na półce w łazience czy pokoju. Na rynku dostępnych jest wiele różnych kremów do rąk, dlatego też przygotowaliśmy kilka specjalnych porad, które powinny pomóc Wam w wyborze odpowiedniego kosmetyku dla rąk. Często wybieramy krem do rąk ze względu na jego opakowanie i cenę. Zwróć także uwagę na jego konsystencję i skład. Często to 2-3złote decydują o naszym komforcie.

Regenerujący krem do rąk

Jeżeli Twoje dłonie często narażone są na kontakt z różnymi środkami chemicznymi jest to najlepszy krem dla ciebie. Posiada specyficzne właściwości, które pozwalają odbudować i umocnić naszą skórę na dłoniach. Aby uzyskać najlepszy efekt dobrze jest codziennie przed snem nałożyć grubą ilość kremu na ręce i założyć wełniane rękawiczki na cała noc. Dzięki temu rano nasze dłonie będą odżywione i delikatne.

Odżywczy krem do rąk

Jeżeli często przebywasz na słońcu lub Twoje dłonie narażone są na zimne powietrze Twoja skóra jest często sucha i pozbawiona elastyczności. Dla takich rąk najlepsze są kremy odżywcze. Wzbogacone są one o witaminy A i E które pomagają w odbudowie i wzmocnieniu naszych komórek. Dzięki takiej pielęgnacji nasze dłonie są odpowiednio nawilżone i nie są już narażone na wysuszenie i podrażnienia.

Ochronny krem do rąk

Czy Twoje dłonie narażone są na wahania temperatur? Raz na suche powietrze raz na bardzo mroźne? Potrzebny Ci jest krem który w odpowiedni sposób zabezpiecza skórę Twoich dłoni przed czynnikami zewnętrznymi.

Nawilżający krem do rąk

Czy cały czas masz wrażenie suchych rąk? Jeżeli tak musisz je odpowiednio natłuścić. Kremy nawilżające powinny zawierać olejek Jojoba, który pomaga nawilżyć skórę, sprawiając że przestaje być szorstka i sucha.

Share

Podziel się swoją opinią

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koniecznie przeczytaj!
Kobiety mają to do siebie, że zawsze chcą wyglądać pięknie…