Jesienny Pokaz Mody z Edytą Herbuś

w Galerii Bronowice
Najnowsze kolekcje, najmodniejsze kreacje, konkursy, charyzmatyczna prowadząca i występ gwiazdy – to tylko kilka powodów, by w niedzielę, 28 września, odwiedzić Galerię Bronowice. W godzinach 15 – 18.30 odbędzie się tu Jesienny Pokaz Mody. O odpowiednią oprawę i prowadzenie imprezy zadba znana tancerka, aktorka i pasjonatka mody – Edyta Herbuś.
– Nasz Jesienny Pokaz Mody jest wydarzeniem kierowanym zarówno do miłośników topowych stylizacji i najnowszych trendów, jak i do tych wszystkich, którzy – po prostu – chcieliby przyjść do nas i dobrze się bawić! Nie zabraknie atrakcji towarzyszących imprezie, z pewnością każdy znajdzie dla siebie coś pożytecznego, ciekawego i inspirującego – mówi Agnieszka Parchimowicz, Marketing Manager Galerii.
Na Jesiennym Pokazie Mody w Galerii Bronowice zaprezentowane zostaną najnowsze kolekcje marek dostępnych na terenie centrum handlowego. Składać się on będzie z kilku bloków tematycznych, w których zobaczymy stylizacje damskie i męskie na różne okazje – do pracy, na spacer, na „większe” wyjście.

Pokaz Mody w GB_plakat
Edyta Herbuś, prowadząca imprezę, z właściwą sobie charyzmą i wdziękiem zadba o nastrój uczestników, podzieli się również swoimi przemyśleniami na temat mody i ulubionych kreacji czy ciekawostkami związanymi z doborem jej własnych strojów. Poprowadzi także konkursy dla klientów galerii, w których do wygrania będą nagrody rzeczowe oraz upominki od poszczególnych sklepów.
Prawdziwą gratką niedzielnego wydarzenia będą także występy Marty Bijan – utalentowanej wokalistki, finalistki 4. edycji popularnego talent show „ ”. Artystka wykona znane z programu przeboje w autorskich aranżacjach.
Podczas imprezy będzie również możliwość zrobienia wspólnych zdjęć i zdobycia autografów!

Jesienny Pokaz Mody odbędzie się w Galerii Bronowice w niedzielę 28 września w godzinach 15 – 18.30.

Wstęp jest bezpłatny, a więcej szczegółów można znaleźć na www.galeriabronowice.pl, www.facebook.com/GaleriaBronowice
Serdecznie zapraszamy!

Share

Podziel się swoją opinią

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koniecznie przeczytaj!
Zuhair Murad to jeden z najbardziej cenionych i lubianych projektantów…