Joanna Kruczek otwiera butik w Domu Mody Modo!

Już wkrótce torebki projektantki Joanny Kruczek będzie można obejrzeć, przymierzyć i kupić w nowym centrum handlowym w Warszawie!

Dom Mody Modo to nowe centrum handlowe w Warszawie. W Modo, którego otwarcie planowane jest jesienią, nie znajdziemy popularnych sieciówek, lecz same renomowane marki, które gwarantują bardziej indywidualne podejście do klienta. Ciekawa lokalizacja i ogromna powierzchnia sprawiają, że ten nowoczesny obiekt handlowy już wkrótce będzie ulubionym miejscem spotkań osób, które szukają dla siebie wyjątkowego stylu!

Joanny Kruczek  moda 2015

W centrum Dom Mody Modo będzie czekać na klientów aż 350 butików pogrupowanych w różne strefy, które ułatwią wielbicielom mody odnalezienie miejsc dopasowanych do ich potrzeb. Swój butik otwiera również Joanna Kruczek, ambitna projektantka torebek!

Praktyczne kufry, wygodne „worki”, czy eleganckie kopertówki „by Kruczek” od niedawna podbijają serca kolejnych klientek, które szukają nietuzinkowego stylu. Nic dziwnego- wystarczy rzut oka na kilka modeli, by przekonać się, że torebki Joanny Kruczek nie są zwykłymi dodatkami, lecz mocnymi akcentami, które nadadzą charakteru każdej stylizacji.

Unikatowość toreb Joanny Kruczek opiera się również na ich wyjątkowym charakterze. Projektantka stawia bowiem na jakość wykonania, co przejawia się w doborze szlachetnych materiałów. Warto również zwrócić uwagę na to, że Joanna Kruczek znalazła wyjątkowy pomysł na wymagających klientów- torebkę zaprojektowaną z myślą o indywidualnych potrzebach i preferencjach.

kruczek torebki moda 2015

Wszystko wskazuje zatem na to, że pierwszy autorski butik projektantki, otwarty w pierwszym roku działalności tej marki ma szansę zostać ulubionym miejscem spotkań warszawskich fashionistek. Tym bardziej, że, jak podkreśla sama właścicielka marki, klientki stawiające na jakość i oryginalność produktu, wolą na własne oczy przekonać się o jego wyjątkowości:

– Klientki bardzo lubią obejrzeć daną rzecz przez internet, ale nadal cenią kontakt bezpośredni, rozmowę z projektantem czy doradcą i odnalezienie nietuzinkowości danego produktu.- zdradziła Joanna Kruczek.

torebki kruczek

Projektantka może być zatem pewna tego, że zaskarbi sobie sympatię każdej klientki, która stawia na jakość i wyjątkowość!

materiały prasowe

Share

Podziel się swoją opinią

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koniecznie przeczytaj!
Słońce, wiatr, słona morska woda i złe nawyki mogą sprawić,…