Kalejdoskop trendów na piątej edycji Wrocław Fashion Meeting

Patronat Medialny Feszyn.com

fashion meeting

Moda z metką „made in Poland” w niczym nie ustępuje kreacjom z wybiegów Paryża czy Nowego Jorku. Wrocław Fashion Meeting (www.fashionmeeting.pl) już po raz piąty dowiedzie tej tezy, prezentując najnowsze kolekcje niezależnych, polskich projektantów podczas stylowego weekendu 22 i 23 listopada.

WFM, zdjęcie 7, fot. M.Słomiński

Największe modowe wydarzenie sezonu w południowej Polsce tradycyjnie odbędzie się w nowoczesnym i eleganckim wnętrzu Klubu Biznesowego Stadionu Wrocław (Al. Śląska 1). Imprezę, podczas której w ponad 100 tymczasowych showroomach będzie można kupić unikatowe ubrania i dodatki z kolekcji projektantów z całej Polski, ponownie poprowadzi znany konferansjer Conrado Moreno.

WFM, zdjęcie 1, fot. M.Słomiński

WFM, zdjęcie 9, fot. M.Słomiński

Listopadowy Wrocław Fashion Meeting to świetna okazja do stylowych zakupów zgodnych z najnowszymi trendami, robionych również z myślą o gwiazdkowych prezentach, zwłaszcza, że goście wydarzenia będą mogli skorzystać z wyjątkowych rabatów. Na stoiskach będzie można spotkać projektantów, co daje okazję do wyjątkowych zakupów, pogawędki na temat mody, a także zdjęcia miary na nowe ubranie w celu indywidualnego przygotowania kolekcji. Na WFM ponownie pojawi się również „Strefa KIDS Fashion”, w której będzie można kupić dziecięce ubrania, dodatki, obuwie oraz zabawki tworzone przez niezależnych projektantów,a na wybiegu zaprezentowane zostaną kolekcje dziecięce. Z myślą o najmłodszych powstanie również strefa zabaw z doświadczoną animatorką, która zadba o rozrywkę i atrakcje dla maluchów. Wszyscy goście WFM będą mogli złapać chwilę oddechu przy filiżance aromatycznej kawy i herbaty, a także zjeść pyszne posiłki w funkcjonującej na miejscu restauracji i kawiarence.

WFM, zdjęcie 14

Na modowej imprezie nie może zabraknąć pokazów mody, będących niezmiennie jedną z największych atrakcji Wrocław Fashion Meeting. Tym razem podczas Parady Projektantów, Wielkiej Gali Fashion Meeting, Pokazu Finałowego oraz pokazów autorskich zaprezentowanych zostanie kilkadziesiąt kolekcji damskich, męskich i dziecięcych na sezony jesień-zima 2014/2015 oraz wiosna-lato 2015, które przedstawią projektanci z całej Polski i zagranicy. Obok ubrań pojawią się również dodatki i biżuteria, a kreacje wprost z wybiegu będą dostępne w tymczasowych butikach ich twórców.

POKAZ MODY

WFM, zdjęcie 6, fot. M.Słomiński

W drugim dniu Wrocław Fashion Meeting tradycyjnie odbędzie się skierowany do miłośników mody konkurs stylizacyjny „Stylowy Wrocław”. To już piąta edycja, w której tym razem uczestnicy zaprezentują trendy na zimę we własnej interpretacji, a zestawy ich autorstwa oceni konkursowe jury. Szczegóły dotyczące konkursu zostaną ogłoszone już niebawem.

WFM, zdjęcie 11

Wrocław Fashion Meeting to jednak nie tylko pokazy i zakupy, ale również szansa na modowe konsultacje ze stylistami i zasięgnięcie opinii kosmetologów, którzy będą udzielać fachowych porad w „Strefie piękna”.

Na pierwszych 1500 odwiedzających Wrocław Fashion Meeting czekać będą żele pod prysznic ufundowane przez Original Source – sponsora Wrocław Fashion Meeting.

WFM, zdjęcie 16

Już teraz zapraszamy do wzięcia udziału w modowym wydarzeniu jesieni, promującym polskich projektantów i polską modę. To najlepsza okazja, aby zobaczyć oraz kupić rzeczy wyjątkowe, doskonałej jakości, oryginalne bezpośrednio od polskich i zagranicznych twórców, niedostępne na co dzień na sklepowych półkach.

WFM, zdjęcie 13

Wrocław Fashion Meeting to największe dolnośląskie targi mody, skupiające ponad 100 projektantów mody damskiej, męskiej i dziecięcej. Targi czynne będą w sobotę (22 listopada) i niedzielę (23 listopada) od godz. 11:00 do 20:00. Dostępny będzie bezpłatny parking dla uczestników.

Więcej informacji: www.fashionmeeting.pl, www.facebook.com/wroclawfashionmeeting.

Sponsor:Original Source

Sponsorzy nagród: Original Source, Wirtualna Polska, Mr. Gugu & Miss Go

Partnerzy: Stadion Wrocław, WP.PL, Kobieta.wp.pl, ConceptShop.pl, IBIS BUDGET, Ticketpro, eBilet.pl, Biletin.pl, B&B Hotel Wrocław Centrum, Payleven

Patronat: Wrocław – Miasto Spotkań

Patroni medialni: Wirtualna Polska, ConceptShop.pl, Dziennik Metro, Gazeta Wyborcza, AVANTI24.pl, Styl.pl, Kimono.pl, DOLCE VITA, Imperium Kobiet, SNOBKA, www.wroclaw.pl, Styl.fm, Businesswoman&life, Glamki.pl, MaxModels.pl. iWoman.pl, Miasto Kobiet, Hedonist Magazine, ofeminin.pl, fashionweare.com, w-spodnicy.pl, DaWanda.pl, Domodi.pl, Rynek Mody, MenStream.pl, excluzive.pl, Szafa.pl, Stylistki.pl, feszyn.com, MMWroclaw.pl, kulturaonline.pl, TuWroclaw.pl, dlastudenta.pl.

Organizator: Sequence

Informacja prasowa
fot. M.Słomiński

Share