Kampania Tous „Bliss”

 W kampanii wystąpiła  Francuzka Loulou w towarzystwie małego pupila. Tym pupilem jest pies Tito the Pom.  Sam pies jest pełnoprawnym członkiem sesji i marki, jemu także wykonano kilka zdjęć z biżuterią Bliss. Znany fotograf kalendarza Pirelli 2012 i autor zdjęć dla takich marek jak Dior czy Max Mara wykonał sesję zdjęciową dla znanej marki biżuterii Tous.   Nie po raz pierwszy w reklamie wystąpił pies rasy Pomeranin, w poprzedniej kampanii wystąpił pies Boo.  Zdjęcia są bardzo słodkie wręcz cukierkowe.  Naszą uwagę przyciągają kolorowe hiacynty i pies, który pojawia się prawie na każdych zdjęciach. Na pierwszy rzut oka, kampania bardziej lansuje strojenie piesków niż biżuterię.  Niektórym mogłoby się to podobać, jednak nam nie przypadło do gustu.

Biżuteria też nie jest zachwycająca, przypomina kwiat wykonany z metalowej rurki lub drutu.  Jako ogromne fanki dobrej i pięknej biżuterii jesteśmy zaskoczone taką nieelegancka i prostą biżuterią. Tak znana marka mogła postawić na coś bardziej eleganckiego. Kolczyki czy naszyjniki, przypominają bardziej ozdoby dla małych dziewczynek.

A Wam jak się podoba biżuteria?

2 3 5 6 56 fff thumb_560x800_10

Fotograf: Mario Sorrenti

Dyrekcja Kreatywna: Tous / ruiz+company

Dyrekcja Artystyczna: ruiz+company

Produkcja: Maisa Batet / ruiz+company

Stylizacja: Joe McKenna & Carlos Nazario

Scenografia: Philipp Haemmerle

Stylizacja fryzur Loulou: Bob Racine

Make-up: Yadim

Stylizacja Tito the Pom : Jorge Bendersky (właściciel i manager of Tito the Pom)Kampania TOUS wiosna 2013, backstage / fot. mat. prasowe

Share