Kawa z Polski, która stawia na nogi! Palarnia Kawy Lafaye Bydgoszcz

polska kawa Palarnia kawy Lafaye Bydgoszcz

Kawa znana jest od pokoleń. Uwielbiamy ją za jej aromat, smak i właściwości. Jedni lubią czarną kawę, inni z mlekiem czy różnymi dodatkami. Istnieje na świecie, ogromna różnorodność ziaren i sposobu parzenia tego uwielbianego trunku. Jaką kawę wybrać, wśród ogromnej ilości dostępnych na rynku? Odpowiadamy: Polską kawę! Bo jest pyszna, aromatyczna i co najważniejsze – nasza, rodzima.

Palarnia kawy Lafaye Bydgoszcz

Czy wiecie o tym, że istnieje w Bydgoszczy wyjątkowa palarnia kawy? To rodzinna firma, która posiada jedną z najnowocześniejszych palarni typu bębnowego w naszym kraju. Od lat tworzy i opracowuje różnie mieszanki aromatycznej kawy, bogatej w przeróżne wachlarze smaku. Nie produkują kawy na skale przemysłową, można nazwać ich manufakturą kawy. Czy wiecie, że jednorazowy zasyp ziarna zielonego – to aż 60 kg kawy? Warto, też wiedzieć, że Palarnia Kawy Lafaye wypala ziarna metodą tzw. mistrzowską. Oznacza to, że w temperaturze ok 200 stopni Celsjusza, w ciągu ok. 15 minut, z chłodzeniem powietrza, w piecu bębnowym – powstaje idealnie palona kawa.

Marka w swojej ofercie, posiada kilka rodzajów kaw. Nam przypadło kilka do gustu. Zobaczcie, jakie kawy polecamy:

Kawa Lafaye BRASILIAN SANTOS – dla smakosza kawy

Jeśli od kawy oczekujesz czegoś więcej, niż tylko codziennej dawki energii – to Brasilian Santos jest idealna, dla Ciebie. Podbije i oczaruje kubki smakowe, niejednego miłośnika tego trunku. Już po otwarciu, czuć niezwykły aromat palonej kawy. Klasycznym smakiem możemy rozkoszować się przez długi czas. Idealna na rozpoczęcie dnia, czy też popołudniową kawę. Świetnie odnajdzie się w pracy. Rewelacyjna kawa na różne spotkania biznesowe, rodzinne czy ze znajomymi. Masz gwarancje, że przypadnie do gustu każdemu!

Kawa Bydgoska – idealna na poranną szybką pobudkę

Autorska mieszanka 100% arabiki to idealna kawa na rozpoczęcie dnia. Pobudzi nasze zmysły i doda nam energii do pracy. Taką kawę można wypić z samego rana, jeszcze w domu – przed wyjściem do pracy. Mocna, ziarnista, czarna kawa polecana jest dla wszystkich śpiochów, którzy potrzebują jak najprędzej stanąć na nogi. Kawa Bydgoska wspaniale pachnie, ma mocny lekko kwasowy smak. Wystarczy raz spróbować, aby przekonać się o jej fenomenalnych właściwościach.

Kawa Lafaye INDIA PLANTATION – polecana kawa dla kobiet w ciąży

Kobiety w ciąży, mają nie lada zadanie ze znalezieniem odpowiedniej kawy dla siebie. Popularne, sieciówkowe propozycje nie zawsze spełniają odp kryteria przyszłych mam. Kobiety w ciąży mają bardzo wygórowane wymagania, co do smaku i przede wszystkim właściwości. Na szczęście Bydgoska Palarnia Kawy Lafaye przygotowała ciekawą kombinacje indyjskiej arabiki. Lekko korzenno-owocowy smak, z nutką goryczki rewelacyjnie, nadaje się na dodatkową dawkę energii w ciągu dnia. Co ważne, posiada niską zawartość kofeiny.

Kawa Lafaye INDIA PLANTATION

Kawa z konopią siewną CANNABI COFFEE – mielona kawa z właściwościami prozdrowotnymi

Przyjemna, lekka kawa na każdy dzień. Świetnie sprawdzi się w ciepłe, długie, słoneczne dni. Wzbogacona o kwiaty i nasiona konopi siewnej. Subtelny smak i aromat. Kawa z konopią siewną zawiera nienasycone kwasy tłuszczowe NNKT, ponadto witaminy i mikroelementy. Posiada prozdrowotne kanabinoidy – CBD. Produkt jest w 100% naturalny i legalny.

Kawa z konopią siewną CANNABI COFFEE

CANNABI TEA 25G – herbatka podczas małej przerwy

Mały bonusik. Jeśli oprócz kawy mamy ochotę, na kubek ciepłego płynu. Warto sięgnąć po herbatkę z konopią siewną. Dostarczy nam witamin i mikroelementów. Posiada właściwości prozdrowotne.

CANNABI TEA 25G - herbatka  podczas małej przerwy

A Ty na którą kawe sie zdecydujesz?

Wszystkie kawy dostępne są w sklepie https://sklep.lafaye.pl/

Share